Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Béta hcg jelen van mindíg a...

Béta hcg jelen van mindíg a szervezetbe, vagy csak ha terhes valaki?

Figyelt kérdés
2008. máj. 28. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
A HCG-t a megtermékenyített petesejt termeli, ami jelez a sárgatestnek, hogy emelkedjen meg a progeszteron szint, mert beágyazódás fog történni.
2008. máj. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A mai vér és vizelet visgálat eredményemen a Béta hcg 0,1. Ez akkor babát jelent?
2008. máj. 28. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak ha teherbeestél utána van jelen a szervezetben. Ezért lehet már korai terhességet is kimutatni tesztekkel.
2008. máj. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, de szerintem ott baba van!

Gondolom, nemsokára már a terhességi teszt is kimutatja.

A doki nem mondott semmit?

2008. máj. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A hCG hormon általában terhesség esetén mutatható ki a női szervezetben, de vannak egyéb olyan körülmények is, amikor ilyen kis mennyiség jelen lehet. Én pontosan értem, hogy sokan már a várt vérzés kimaradása előtt szeretnék tudni, hogy terhesség fogant-e meg, de ennek nincs sok értelme. Ilyenkor ugyanis komoly csalódást okozhat az is, hogy a mai érzékeny tesztek már az úgynevezett preklinikai terhességet is kimutatják, ami adott esetben egy normális vérzés kíséretében elvetél. Igazából a terhesség kimutatására csak a menstruáció kimaradás után kell törekedni.

Dr. Ács Nándor

2008. máj. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ma mentem el a leletér , pénteken egyek vissza, a köv. mensiig még van 1,5 hét. reménykedem... :)
2008. máj. 28. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Kitartás arra a másfél hétre!

Minden esetre a HCG jelenléte már fél siker!

Drukkolok!

2008. máj. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!