Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüszőrepesztő injekció...

A tüszőrepesztő injekció kitolhatja e a ciklust?

Figyelt kérdés
Nincs semmi tapasztalatom, ebben a hónapban kaptam először. Ma kellett volna, hogy megjöjjön, de a szuri miatt nem lehet még tesztelnem. Késhet a szuri miatt? Ha 36 óra alatt megreped az is csak másfél nap, szóval ha én reggel kaptam anno, akkor másnap estig leteleik a 36 óra... érdekes most nem is barnázok. Valakinek tapasztalata?
2012. dec. 16. 11:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tolja ki, tüszőrepedés után ugyanúgy kb. 14 nap múlva esedékes a menzesz. Lehet, hogy azért nem barnázol, mert sikerült. :) De nem értem, miért nem tesztelhetsz még?
2012. dec. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert ugy tudom a tuszorepeszto szuri tartalmaz hcg hormont, es teveset mutathatna emiatt a teszt, de en ugy tudom 10-12 nap alatt kiurul, mert azert nem olyan nagy mennyiseg. Ha vagy mar kb a 14. napodon akkor szerintem tesztelhetsz. Ha nem barnazol az kulon jo jel, kerlek ird majd meg mi lett :)
2012. dec. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. Igen a hcg tartalom miatt sajnos nem lehet korábban tesztelnem, hamisan pozitívat mutathat- ezért a dokim 2 hetet mondott, hogy várjak a teszttel, de azt mondta inkább 2 és fél hét akkor már tuti. Eddig 12 napos volt a luteális fázisom, volt már persze 14 is, nagyon kíváncsi vagyok én is, de félek a hamis eredménytől. Viszont 5 napot várni, mit ne mondjak képtelen vagyok. Talán holnapután jobb lenne? megírom az eredményt természetesen, köszi a válaszokat még egyszer.
2012. dec. 16. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:
A tüszőrepesztő beadása után 14 nappal nem kéne megjönnie. Ha régen rövidebb ciklusod volt akkor így kitolhatja, illetve nem tudom kapsz e progi pótlást.
2012. dec. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Progi pótlásom nincs. Akkor teljesen normális ha még nem jött meg? Holnap lesz 15. napja a szurinak akkor tesztelek egyet! köszönöm neked is a választ!
2012. dec. 16. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor igen. Akkor holnap este felé fog megjönni ha netán megjön.
2012. dec. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát nem jött meg :-)
2013. jan. 7. 13:29
 8/8 anonim ***** válasza:

Kettes valaszolo vagyok, gratulalok!!!! :)

Kepzeld, nekem se jott meg mar a decemberi havi :)))

2013. jan. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!