Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A tüneteim a következők!...

A tüneteim a következők! Vajon ez tényleg baba lenne?

Figyelt kérdés
Elmaradt a mensim,sokat iszom,régebben még ha nagy meleg is volt nem birtam inni mintha kicseréltek volna rengeteg energiám van ami nem volt,ha a bimbóimat megérintem akkor fájnak ja és fáj a nemiszervem inkább a hüvelyem és fájdogál a hasam alja.Amugy volt egy nagyon halvány pozi tesztem is.Alig látszik de a párom is látja a vonalakat.
2009. aug. 22. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Menj dokhoz ő majd kideríti azt is hogy mennyi idős vagy:-))
2009. aug. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, ha van egy halvány pozi teszted, akkor ott babó is van! Pár nap múlva csinálhatsz még egyet, szerintem, akkor erős pozi lesz már. Nálam is így volt és a cici fájdalom is. Én már most gratulálok neked:)
2009. aug. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gratulálok:D:D

mikor nem kellett volna megjönnie??

ezek a tünetek nekem is megvannak én hétfőre nem várom de kedd előtt nem merek tesztelni

nekem nem csak a bimbim fáj, hanem az egész cicim hozzá se lehet érni. viszont néha megjön érzésem van nálad ezt jelenti a fájdogál a hasad alja??

2009. aug. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló.Igen azt jelenti.Hétfőn csinálok uj tesztet majd ha az is pozi irány a doki.Nekem már volt egy vetélés és ezt nem szeretném elveszteni.
2009. aug. 22. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!