Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszer használata mellett...

Óvszer használata mellett mennyi az esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 15:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Tűvel kiszurkált gyári óvszerek? Na ne legendázzunk már! :) Idejében húzzátok fel (már az előjáték közben lehetőleg), mert az előváladék is tartalmazhat spermiumot. Szex után pedig ellenőrizd, nem lyukadt-e ki. Ilyen esetekre nem árt készenlétben tartani egy esemény utáni tablettát, hogy ne az éjszaka közepén kelljen mondjuk fejvesztve rohangászni. Egyébként szerintem a legegészségesebb (!) és legbiztonságosabb fogamzásgátlási módszer.
2012. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Attól függ, hová húzod fel?
2012. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én 2-3% -ot olvastam. Ez azt jelenti, hogy egy év alatt az óvszert használó párok 2-3%-ának lesz gyereke.
2012. dec. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ebben a cikkben minden benne van!


[link]

2012. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha elő is fordul terhesség, az azért, mert nem megfelelően használták. Tehát lejárt volt, ollóval nyitották ki, úgy gondolták, hogy elég az aktus felénél felhúzni.

A fentebbi hozzászóló ezek szerint a fentiek egyikét követte el, vagy egyéb apró hibát követett el, annyira lelkes volt épp :-P

2012. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
0%
Ha a rettenetest kiveszed időben és orálisan lenyeled mint a kannibálok biztos, hogy nem lesz gyerek legfeljebb tömeggyilkos.
2012. dec. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Én 10%-ot hallottam, de csak ismerősöktől, úgyhogy nem kell feltétlenül elhinni... De nekem igazából tökmindegy, mondogatjátok itt hogy 1%, meg "elhanyagolható", "szinte nulla..." . Én tudatosan akarok családot tervezni, és nincs kedvem ahhoz, hogy beleessek abba az x százalékba véletlenül. Szerintem ebben van felelősség, rohadtul nem mindegy, hogy egy lányt 1-10% eséllyel belekényszerítesz-e egy olyan helyzetbe, amit nem akart, történetesen, hogy abortusz, ami egy lánynak iszonyú megrázó és kellemetlen élmény, nem is beszélve arról, hogy meddővé válhat tőle! A gyerekről meg nem is beszélve, akit szimplán kinyírnak... Ha meg megszüli a nem kívánt gyereket az a szerencsétlen lány, akkor lelkileg viseli meg a dolog a családja miatt, még akkor is, ha örökbe adja... De akkor meg megint: jó ez a gyereknek? Te akarnál így felnőni...? És akkor te meg mellette maradsz?Vagy otthagyod? Biztos őt akartad feleségül venni...?


Gondoljatok amit akartok, de szerintem ha valakit normálisan szeretsz, akkor kibírod a házasságig, nem pedig kihasználod...

2012. dec. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!