Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív vagy negatív?

Pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek segítsetek!

Nov.12-én jött meg legutóbb, azóta semmi. Dec. 15-én csináltam második vizeletből egy Corax tesztet, bizonytalan 2. csík meg is jelent, de nem 5 perc után, hanem volt vagy negyed óra.

Másnap reggel első vizeletből csináltam egy X-epil tesztet, itt is megjelent a második csík, de még mindig bizonytalanul. Aztán nem bírtam magammal, és este megcsináltam az X-epil második felét, és szerintem és Párom szerint is az estin vastagabb a csík, mint a reggelin.

Azért félek, mert érzek folyamatosan "meg akar jönni" görcsöket. Ez természetes? Jan.3-ára kaptam időpontot a dokinál. Addig meg felvásárolom a teszt gyártó gyárat :)

Küldöm a tesztekről a képeket.

[link]



2012. dec. 17. 17:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Pozitív!
2012. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ez pozitiv, ne aggódj minden rendben lesz, nekem is hasonló volt az első tesztem most már 20 hetes vagyok
2012. dec. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
nem kérdés....pozitív
2012. dec. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
pozitív, az alhasi görcsök normálisak, nyugi. gratula.
2012. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Mindegyik pozitív.

Azért halvány, mert még nem termelődött elég HCG a szervezetedben.

Néhány nap után már sokkal erősebben fog látszódni, de azért nem kell többet venned, a halvány pozitív teszt is pozitív teszt.:)

2012. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az összes pozitív! Gratula! A "mindjártmegjönérzés" normális, no para! Minden jót, szép babavárást!:)
2012. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Pozitiv boldog karácsonyt:)
2012. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :) Akkor megpróbálok megnyugodni, és bízni abban, hogy nem lesz baj! :)

Ennél boldogabb Karácsonyunk nem is lehetne! :))

Nektek is nagyon Boldog Karácsonyt!! :)

2012. dec. 17. 17:49
 9/19 anonim ***** válasza:
GRATULÁLOK! :-)
2012. dec. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Tuti baba! ÉÉÉÉÉs, megnyugtatlak, én akkor görcsöltem legjobban, amikor egy hétre rá 2x is pozitív lett a teszt(akkor én sem gondoltam), és most bármelyik nap szülhetek :D Gratulálok!
2012. dec. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!