Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív volt a PG/53 és...

Ha pozitív volt a PG/53 és együtt voltunk, de másnap már negatív volt, attól még sikerülhet baba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 16:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze,hiszen pont akkor kell együtt lenni,mert az ovulációt jelzi! Sok sikert!
2012. dec. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, sikerülhet! :-)
2012. dec. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert egy pár napig poz volt és azt olvastam, h a "közepén" kell csinálni. Viszont azt is olvastam, h nem vmi megbízható, és még úgy érzem van peteérésem. Majd lesz vhogy. Köszi
2012. dec. 16. 19:11
 4/13 anonim ***** válasza:
A peteérés nem mindig a ciklus közepén van érdekes módon. De azért a PG 53at én mindig "reggeli nyálból" használtam, nekem az jött be, és nem 6 percet hanem fél órát vártam mert szerintem annyi kellett. Tulajdonképpen ez egy nagyító csak.
2012. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én kaja, fogmosás után várok 1 órát, akkor csinálom és én se 6 percet hagyom száradni, mert addig meg se szárad. És egyébként bevált? Én most csak próba képpen használom, kíváncsiságból.
2012. dec. 17. 11:01
 6/13 anonim ***** válasza:
Igen bevált, de csak miután megtanultam használni. :-) Hónapokig azt hittem hogy nincs peteérésem mert sosem volt páfrányos. Akkor vettem LH tesztet, az pedig mutatta hogy lesz peteérés. Végül egyszer rögtön ébredés után "rányaltam" :-) majd elfelejtettem 6 perc után megnézni, így délután néztem rá, és olyan volt mint New York műholdas képen. :-) Azóta úgy használtam és megbízható volt. E hónapban viszont azt hittem hogy a 24. napon is van peteérésem, mert napokig attól a naptól kezdve enyhe páfrányok néztek vissza rám. Aztán kiderült hogy teherbe estem. De ez még csak egy hete volt úgyhogy még csak reménykedek hogy lesz belőle valami.
2012. dec. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Húúú, nagyon gratulálok, bárcsak én is...

Ma megint csináltam, semmit nem mutatott, pedig 2x is csináltam. Nem tudom, mi a baj. Sok nyálat kell rátenni vagy keveset?Sehogy sem volt jó.

2012. dec. 17. 18:10
 8/13 anonim ***** válasza:
Köszönöm! Én csak "rányalok", semmi extra. De azért néha a 18. napra volt peteérésem, néha pedig a 12.-en. Pedig 26-30 között van a ciklusom, és a 18.-nál akkor 32 naposnak kellett volna lenni. Szóval a biztos az volt amit a nőgyógyászom mondott, 8-24 nap között minden másnap bújjunk össze. (könnyű mondani ha nem magától jön az "ihlet" )Viszont a páfrányos részeknél utána már nem keltem fel pár órát, bár biztos nem számított, de a sok év után már én is mindent megpróbáltam. Ha tudnék gyertyába állni, szerintem azt is csináltam volna. Ne ess abba a hibába amibe én, már bególyoztam néha, állandóan csak a PG-t lestem és a teszteket, borzasztó időszak volt! Remélem többé nem lesz ilyen. Drukkolok neked! Mióta szeretnétek kisbabát?
2012. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Már azt hittem egyedül vagyok a "páfrányaimmal" :) Végre olvasok vmi pozitivat is itt róla.


Én is évek óta használom, evés után pici édes, utána sok víz, és 1,5 óra múlva rakok rá kicsit több nyálat, mint egy filmréteg, és én is legalább fél órát várok vele.

PCO-m van, uh sokáig mutatott páfrányokat cikluson belül, miután júniusban abbahagytam a fogit. Aztán ittam cickafarkat, palástfüvet, volt 1 rendes mensim, és utána is tök páfrányos volt. Aztán volt egy biokémiai terhességem, és azóta beállt a ciklusom 32 napra, és akkor volt csak páfrányos, amikorra számoltam kb. az ovut.

Közben elmentem 3pontos terheléses cukor + inzulin vizsgálatra, és inzulin-rezisztanciám van, már 3. hete szedem rá a metet.

MOST viszont 4. volt ovu, azután semmi, és most meg megint páfrányligetek, és elvileg ma nem kéne, hogy megjöjjön! (egyébként semmi jele, de csak picit reménykedem, mert legutóbb is hogy jártam...)

Uh. neked is halkan gratula, akinek szintén páfrányos most a kütyüje :D

2012. dec. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nálam elvileg minden rendben, mert van már egy kislányunk, csak ő 2,5 év után fogant meg spontán és akkor kivizsgáltattuk magunkat. Most a tesón dolgozunk pár hónapja, igazából ez volt a 2. olyan, h "rendesen", másnaponta csináltuk. A PGt most használom először, egyszer ajángékba adták, gondoltam, most letesztelem, h működik, de sehogy. Most nagyon pozitívan állok a dologhoz, mert nálam ez volt a probléma az elsőnél. Nagyon nem hittem, h én babás lehetek, mindig azt gondoltam, nekem sosem fog összejönni. Uh most megelőztem a "bajt" és jártam "agymosásra", mostmár nagyon bizakodó vagyok, h most sikerülni fog. Csak az volt a baj, h pont összevesztünk, amikor úgy éreztem, peteérésem van...

Egyébként amióta szültem, a pé-t sokkal jobban megérzem, mint a mensit. Borzalmasan szúr a hasam és a nyálkahártyám is megduzzad ott lent és nagyon kívánom a szexet :)

2012. dec. 18. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!