Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha negatívat teszteltem, majd...

Ha negatívat teszteltem, majd nem dobtam ki a tesztet, hanem kb.2-3 óra múlva újra megnéztem és volt rajta egy halvány második csík, akkor az nem jelent terhességet ugye? A teszten az van h 10 perc után nem szabad újraértékelni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 22. 23:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy terhes lennél, de ha tényleg aggódsz és nem akarsz a következő periódusodig várni, vegyél még egyet,biztos ami biztos. Sok sikert!
2009. aug. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dede! barátnőm pontosan ilyen szituban tudta meg a valós eredményt! Kidobta,mert azt hitte negatív,majd kikukázta és pozitív volt. 3nap múlva doki is megmondta neki,hogy 5hetes kismama! Szóval nagyon is lehetséges :))))
2009. aug. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De 10 perc után már nem szabad leolvasni. én meg 2-3 óra múlva néztem meg.... Nem akarok terhes lenni. Eddig minden tesztm negatív volt
2009. aug. 22. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha nem vagy terhes és nincs hcg a szervezetedben akkor a teszt még 10 nap után sem fog pozit mutatni!Csinálj még egy tesztet vagy holnap irány a doki!Miota késik vagy mikorra várod?Esetleg méred a hődet?
2009. aug. 23. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 15 perc után kijött a második csík,mégsem volt baba. 10 percig totál negatív volt. De hát ugye rá is van írva a tesztre hogy csak addig értékelhető. Ha több teszted neg. lett, szerintem nem vagy terhes
2009. aug. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kíváncsi leszek a végeredményre. Tudasd velünk légyszi, hogy mi lesz, ha csinálsz holnap is egyet.
2009. aug. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet vannak kivételek, de TÉNYLEG NEM szabad 10 perc után nézegetni, legtöbbször rossz eredményt mutat. Nekem is volt 10 perc után halvány pozitív, mégsem voltam terhes. Mikor az lettem egyből kijött a második csík, a dokim szerint is csak ez a mérvadó.

Mindenesetre 2 nap múlva megint teszt reggel, csak az lesz a tuti.

Majd írj, mi annak szurkolunk amit szeretnél.

2009. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ha az van rá irva hogy ne értékeldd.. akkor az úgy is van :) nem mintha én nem paráznék az ilyesmiktől.. de nyugi.. azt is nézdd meg h mondjuk ha rózsaszin csiknak kell kijönnie akkor a 2. az tényleg az-e... én 2 nappal utána kukáztam ki is megjelent valami fehér csik.. majdnem szörnyet haltam.. de rájöttem hogy az csak a hcg-t mérő csik volt ami mögött megsárgult a papir.. szal nyugi.. :)
2009. aug. 24. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött a menzeszem, szoval nem vagyok terhes. De többet tényleg nem nézegetem 10 perc után a tesztet hanem kidobom a kukába. :)
2009. aug. 24. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!