Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az tényleg igaz, hogy a...

Az tényleg igaz, hogy a tesztek a beágyazódást követő 3. napon kimutatják a terhességet, vagy ez csak reklámfogás?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 08:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az még nagyon korai, akkor még nem termel a szervezet olyan sok HCG-t. Biztos van olyan nő akinek kimutatja már akkor, de szerintem a többségnek nem.
2009. aug. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Számold ki.

Átlagosan az ovuláció a 14. napon következik be. A beágyazódás ez után 10-12 nappal. Ez azt jelenti, hogy a ciklus 24-26. napján van a beágyazódás. Ez után 3 nap, az a ciklus 27-29. napja, azaz már valószínüleg a menstruáció elmaradásának napja is. Ekkor a legtöbb teszt már valóban kimutatja a terhességet.

2009. aug. 23. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nekem akkor mar kimutatta, de halvanyan. persze, 2-3 nap a megtermekenyulesnel teljesen kiszamithatatlan, igy ilyen koran meg bizonytalan eredmenyt fog mutatani. a legjobb a mensi elmaradasa utan tesztelni.

kivanom, hogy ugy legyen, ahogy szeretned!

2009. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. aug. 23. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:
a számolás helyes volt, de lehet korai vagy késői p.é is, ekkor viszont nehéz számolgatni!!
2009. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azért kérdem, mert ahogy magamnak számolgattam, a tabi abbahagyása utáni első alkalom óta eltelt 13 nap és 4 napja volt egy kis barnázás, meg fáj a hasam (mindjárt megjön érzés) és érzékeny a cicim. Ilyen még nem volt. Ezért kérdezem, mert időnap előtt nem szeretnék fölöslegesen tesztelgetni.
2009. aug. 23. 14:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha most hagytad abba a tabit, akkor 1. most rázódik helyre a hormonháztartásod, lehet pé-d sincs még, 2. bármikor lehet pé-d össze-vissza. Szóval csak azt akartam mondani, hogy ilyenkor még semmi nem biztos. Reméljük összejött. Én a helyedbe a nemvárt nap után 4-5 nappal tesztelnék.
2009. aug. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Várni fogok még a teszteléssel, majd meglátkuj,mit hoz a sors.
2009. aug. 23. 18:01
 9/9 anonim válasza:
Igen! De ha tesztelni akarasz akkor a HCG tesztet használd nálunk is bevált! Bár baba még nincs és nem is lesz még de teljesen megbítható ez a fajta teszt (HCG)
2009. okt. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!