Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt mindig fájt a...

Mensi előtt mindig fájt a mellem, elképzelhető hogy ha babás vagyok akkor a beágyazódást követő napokban még nem fáj?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 23:34
 1/7 Manka68 ***** válasza:

Nincs különbség a babás előjelek és a mensis előjelek között, mivel mindkettőt a hormonjaink okozzák. Az igazi terhestünetek csak a kimaradó mensi környékén jelentkeznek, vagy még később. A mellfájdalmat konkrétan a megemelkedett progiszint okozza, ami csak annyit jelent, hogy volt peteérésed. A teszt mond biztosat majd, de az is csak a nemvárt környékén.

Ne agyalj már most, mert be fogsz csavarodni. Türelem. :-)

Csak pár napról van szó, és kiderül. :-)

2011. jún. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem félidőbem mensi előtt mindig úgy fáj a mellem, hogy majd leszakad, hason aludni sem tudok tőlük. Végül is ez megnyugató, mert akkor tuti van "észrevehető" peteérésem. Csak az bosszant, hogy akkor már 4 hónapja miért nem sikerül teherbeesnem?!!
2011. jún. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:) Tudom,ogy nem szabad mindig ezen agyalni,de nehéz nem gondolni rá....:)

Mi két éve próbálkozunk,kitartás!

2011. jún. 27. 11:21
 4/7 anonim ***** válasza:

(előző vagyok)

És Ti mindig pé-kor szoktatok együtt lenni? Szoktál hőmérőzni, vagy vezetsz valami görbét? Én általában érzem, hogy van valami, mert iszonyatosan fáj a hasam , és ahogy írtam, bedurrannak a melleim. Az erős hasfájás miatt nem mindig ekkor szoktunk együtt lenni.

2011. jún. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi szinte minden nap "összebújunk",ritkán marad el!Nem mérek hőt mert flexibilis 3 műszakban dolgozom nem hiszem hogy értékelhető lenne!Nekem kb a peteéréstől a mensiig folyamatosan fáj a mellem meg duzzad,de most semmi,pedig 30-ára nem várjuk,nem tudom mi lehet,mert a peteérés után 8-9 nappal fájt a hasam meg barnáztam is,de már annyiszor csalódtunk!Egy éve elvesztettük a babát a 10.héten,akkor már akkor fájtak a melleim nagyon meg hánytam reggelent mikorra meg kellett volna jönnie....
2011. jún. 27. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Őszintén sajnálom, ami 1 éve történt!

Viszont most, a leírtak alapján nagyon úgy fest, hogy lesz valami! :))) Vigyázz magadra, és írd meg a fejleményeket!

2011. jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm,mindenképp írok!Boldog babásodást!
2011. jún. 27. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!