Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab utan volt vkinek...

Missed ab utan volt vkinek olyan erzese mintha fel lenne fazva?

Figyelt kérdés
ma volt a mutet,neha meg erzem hogy fajdogal a mehem,viszont olyan erzesem is van hogy sokszor pisilni kell,es utana is olyan mintha hugyholyag gyulladasom lenne.vagy ez meg normalis?mivel nemreg csinaltak?holnap vehetek be aszpirint nehogy gyulladast kapjak?korhazban csak injekciot kaptam hogy az esetleges ott maradt darabkak tavozzanak.uh-t utana nem csinaltak,mar otthon vagyok.2het mulva kell kontrollra mennem,remelem minden ok lesz
2012. dec. 18. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem másfél hete volt:-(.

Nekem most van olyan érzésem,én se kaptam antibiotikumot.

Iszok kamilla,csalán,cickafark fű teakeveréket,és urogint ami felfázásra van.Rengeteg folyadékot iszok.

Még nagyon firss a műtéted.Húzodhat,fájdogálhat a hasad.Szerintem ha iszol azt amit én azzal ártani nem ártasz,sőt ha tényleg felfázás van a háttérbe még használ is.Nekem egy hónap múlvát mondtak kontrollra,addig nem is fürödhetek csak zuhanyozhatok,hogy nehogy valami baci feljusson vízzel.Szerintem egy szem aszpirinnal nem mész semmire.Sőt lehet hogy még legyengíted vele a méhed aminek most újra kell építeni a nyálkahártyát.Szerintem orvos tudta nélkül ne szedj gyógyszert.Én nem kaptam semmi injekciót.Én direkt rákérdeztem az antibiotikumra de a doki azt mondta kóros folyás,vagy láz esetén adnak.Úgy tudom ilyen műtétnél betadinnal átöblitik a méhet.Hány hetes trhes voltál?

Én 9 :-((.

2012. dec. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia egy darabig még lehet érezni fogod, a méhed még msot igazodik vissza.
2012. dec. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!