Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után a műtét napját...

Missed ab után a műtét napját kell venni a mensesz első napjának, vagy ha már előtte elkezdtem vérezgetni, akkor a pécsételés kezdetét?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 22:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ilyent kell kérdezned. Egy nap ide oda az mindegy, mert műtét után 6-8 hét az első menses.
2012. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen esetben semmi értelme ezt számolni, majd az első normál havi után van csak értelme. Nekem spontán vetélésem volt, ahhoz képest 28 napra jött meg. Hormonoktól függ.
2012. dec. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
november 28án volt a műtét, ennek holnap két hete, és most van az ovulációm. Műtét előtt négy nappal már sajnos vérezgettem. Kicsit gyorsnak tartom a tempót, ezért érdekelne, h a szervezetem már előbb elkezdett a következő babára gyúrni, vagy csak most kapcsolt turbó fokozatra? Így nem h 6-8 hét sem lesz, hanem még 4 sem :-(
2012. dec. 11. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy hány napra jön meg, 7-8 hét után már fel kell keresni a dokit, de nálad ez nem lesz gond. Fel a fejjel, ezután sokkal fogékonyabb leszel egy újabb terhességre.
2012. dec. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is előbb megjött, épp csak elállt a műtétet követő vérzés, volt egy-két hét pihi, és már meg is jött. Ilyenkor még nem érdemes ovulációt számítani, lehet, hogy nincs is rendes peteérés, mert kicsit felborult a rendszer. A doki nekem azt mondta, várjak legalább 3 hónapot a teherbe eséssel. Mondjuk lelkileg nem is voltam úgy, hogy képes lettem volna újabb terhességre gondolni.
2012. dec. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A műtétet a szervezet menstruációnak veszi. Tehát az első nap. Nekem Július 4.-én volt, s aug 3.-án jött meg után.
2012. dec. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnálom ami történt veled!Az én műtétem november 15-én volt, most péntekre várom a mensit.Dokim azt mondta,hogy max. 6 hetet várjak,hogy megjön-e és ha nem ,akkor menjek hozzá vissza mert ilyenkor előfordul hormonzavar is.


Amúgy ha javasolhatom egyenlőre ne tervezz babát,ha nem szeretnél mégegyszer átesni ezen a borzasztó lelki és testi traumán.Tudom,hogy sokan sikeresen teherbe estek 1-2 hónapra a műtét után,de ez csak az Ő hatalmas szerencséjük volt ,hogy nem ment el a baba megint.A szervezetednek kell több mint 3 hónap,hogy megerősödjön!Nekem a doki 6 hónapot javasolt,alig várom a nyarat,hogy megint belekezdhessünk!

Neked is sok szerencsét hozzá!

2012. dec. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!