Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha csak palástfű teát fogyaszt...

Ha csak palástfű teát fogyasztanék cickafark nélkül akkor azt hogyan kell? Mindennap lehet inni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 18. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Palástfüvet csak a ciklus 2. felében, pl, ha 28 napos a ciklusod, akkor ihatod a 15. naptól reggel , és este 2-2, 5dl-t. Ha nem rendszeres a ciklusod, irj, és, szivesen válaszolok.
2012. dec. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendszeres volt eddig,de most túl vagyok egy vetélésen és nem tudom,h mi fog történni. Szerinted inkább igyam a cickafark teát is? 1ébként arról hallottam ilyen beleülős módszert is,arról mi a véleményed?
2012. dec. 19. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Az ülő fürdőt nem próbáltam. Ha rendszeres a ciklusod, akkor szerintem ne idd a cickafarkfü teát, mert a rendszeres ciklust felboríthatja. próbáld 2 felé osztani a ciklust, és csak a 2. felében igyad a palástot, semmi képpen nem jó, ha a ciklusban minden nap iszod. pl ha 3o napos a ciklus, akkor ihatod a 17. naptól. Nekem mivel rendszertelen volt, én ittam a cickát is , és éreztem is a tüszőrepedést, innen tudtam ,mikor kell váltanom a palástfüre. Első teázós hónapban 32 napra jőtt meg, igy 32-14 =18, igy csak a 19. naptól ittam a palástot amig meg nem jőtt. Remélem tudtam segiteni, és minden jót kivánok.
2012. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsot,megfogadom akkor. Januárban kell mennem dokihoz,akkor majd meglátjuk hol tartok,megjön,nem jön,és akkor majd elkezdem inni,nagyon szeretnénk babát és ez a vetélés nagyon rossz érzés,talán a tea majd segit.
2012. dec. 19. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!