Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hétfőn kéne mejönnie. Ma...

Hétfőn kéne mejönnie. Ma halvány pozitívat teszteltem de nem egyből jött ki kb fél óra múlva mert közben tettem vettem és kissé megfeledkeztem róla. Ilyen elmosódott csíkocska. Hihetek neki? Próbáljam meg pár nap múlva?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Gratulálok :) Nekem hasonlóképp lett + az első tesztem, csak nem 1 nappal a mensi előtt, hanem 3!

Majd tesztelj még 1-et 2-3 nap múlva, az már egyből + lesz.


23hkm

2009. aug. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

jajj a mázlista:D:D

gratulálok! nekem is hétfőn kéne nem megjönnie, de én nem mertem tesztet venni, hogy nehogy idő előtt teszteljek!

remélem a keddi nekem is pozi lesz!

kedden Te is tesztelj még egyet, az tuti elsőre erős pozi lesz!!

kellemes babavárást!

2009. aug. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így voltam ma, halvány pozi, de nekem egyből kijött, én nem merek neki hinni :-((
2009. aug. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mi van a tesztre írva. CSalós lehet, ha időn túl jön elő. Javaslom, csinálj egyet ma reggel is. Napról napra erősödik, úgyhogy mostmár időben ki kell mutatnia. Ha ez is pozi, irány a doki. Szurkolok nagyon! Írd+, mi lett!!!
2009. aug. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!