Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett lehetek...

Fogamzásgátló mellett lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Fél éve szültem.2hónapja szedem a fog.gátlót.Első levelet úgy kezdtem el,h erősen véreztem majd egy hónapig tartott,mert nem jött meg magától és gyógyszerrel rásegítettek.Most múlt csütörtökön fejeztem be a második levelet azóta még nem jött meg.De pénteken már be kéne vennem a következőből az első szemet.Lehet h terhes maradtam gyógyszer mellett?Minerva fog.gátlót szedek.
2012. dec. 19. 17:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kizárt, nekem volt olyan ismerősöm, aki mellette esett teherbe. Persze kicsi a valószínűsége, de ne lehetetlen.
2012. dec. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen lehetsz terhes. Első babámmal tabi mellett lettem terhes. A harmadikkal meg spirál mellett:)
2012. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
off. Ha esetleg teherbe esel gyógyszer szedése mellett, akkor lehetséges, hogy meg is jön rendesen időben?
2012. dec. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó igen, van akinél jelentkezik a megvonásos vérzés, pedig terhes.
2012. dec. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!