Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan póz, amiben biztosab...

Van olyan póz, amiben biztosabb a teherbeesés?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem lenne, hogy van egy párom aki 35éves én 22vagyok. Kb: 4hónapja próbálkozunk a teherbeeséssel, de eddig nem jött össze sajnos. Esetleg valami pózt nem tudtok ami jobban segítene?Várom a választ és köszönöm
2007. szept. 4. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Elöszöris türelem nem sikerül mindig elsöre.én azt hallottam hogyha hátulról csináljátok nagyobb az esély a babéra.Sok sikert:)
2007. szept. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A mensi első napjától számított 12-16. napon kell próbálkozni. De a legjobb a 14. nap. Sok sikert!:)
2007. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
PERSZE SOK MÚLIK A PÓZVÁLASZTÁSON DE SZERINTEM AZ MÉG FONTOSABB,HOGY NE GÖRCSÖLJETEK AZON,HOGY NA MIKOR FOGAN MÁR MEG A BABA HANEM UGYANÚGY ÉLVEZZÉTEK,SZERESSÉTEK,KÉNYEZTESSÉTEK EGYMÁST.ÉS AZ IS FONTOS,HOGY HA ELÉLVEZEL A SPERMÁK A RITMIKUS ÖSSZEHÚZÓDÁSOKTÓL GYORSABBAN FELJUTNAK A HELYÜKRE.
2007. szept. 5. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy a csípőd feljebb legyen a testednél és a párod kielégülése után is így maradj egy ideig(kb.20 perc)

Sok szerencsét!

2007. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!