Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon terhes vagyok? 12-én...

Vajon terhes vagyok? 12-én megjött a mensim és 16-án szeretkeztünk a párommal védekezés nélkül,21-én megint együtt voltunk és akkor sem védekeztünk mennyi esélye van ilyenkor a teherbeesésnek? 28-31 napos ciklusnál?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 14:23
 1/6 anonim ***** válasza:
elméletileg van esély! ajánlom figyelmedbe a ciklus.hu-t
2009. aug. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mik a terhesség jelei? kb mikor jelentkezhet?
2009. aug. 23. 14:39
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát 21 volt a ciklusod 10 napja. A kis katonák elélnek 4-5 napig. Szóval, ha ez alatt megérett egy petesejted, akkor lehet rá esély. Nem sok, de van esély. Csinálj tesztet ha nem jön meg. Ha meg jön, akkor is, mert vérzés jelentkezésekor is lehetsz terhes.
2009. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Esély mindig van. Neked is van esélyed.
2009. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
akkor így jártál!csak elne vetesd ha terhes vagy,mert ti hibáztatok nem az óvszer, és nem a baba!
2009. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem barmikor teherbe lehet esni. Volt b.nom, aki mensikor, volt aki 5 nappal a mensi utan es volt ki tablettaszedese alatt lett terhes.

En epp ellenkezoleg: PG/53-al azonnal bejott, h mikor ovulalok, amit homerozessel es ovu teszttekkel sem tudtam belonni: Az addig pontos 28 napos ciklusom a baba projektnel 28-38 napos lett. Allitolag 2 naponta ha csinaljatok, a noi szervezetben bent maradnak az ivarsejtek, igy mindig van, ami megtermekenyitheto a szegeny kis petesejtet. De mi ezt is probaltuk: semmi.

34 hetes kismama

2009. aug. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!