Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Több, mint 10 perc után...

Több, mint 10 perc után jelent meg halvány csík a teszten. Volt már valakinek ilyen? Mi lett belőle? Baba, vagy ez valóban nem jelent semmit?

Figyelt kérdés
A használati útmutatóban azt írja, hogy 5-10 percen belül van eredmény. Addig csak egy vonal volt, de kb.20 perc múlva már ott volt a nagyon halvány második vonal is.
2012. dec. 20. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy pozi. De mindenképp tesztelj még.
2012. dec. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem menj el az orvoshoz és megmondja van petezsák vagy sem. Felesleges kidobni a pénzt a tesztre ha biztosra is mehetsz ingyen. A tesztet csak egyszer érdemes megcsinálni ha pozi. Én is csináltam tesztet a minap de 5 perc után kidobtam mert csak 1 vonal volt. Lehet azóta nekem is kettő lenne rajta??? :S

kétgyerkőcös anyuka

2012. dec. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem benne van a tájékoztatóban hogy a megadott időn túl hamis eredmény jelentkezhet.
2012. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt már a mensid? Mert a kimaradt előtt nem érdemes tesztelni. Szerintem próbáld majd meg pár nap múlva, vagy az első elmaradt mensi idején.
2012. dec. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kimaradt mensi előtt csináltam egyet, negatív lett. Este ránéztem, halvány pozi. Másnap már időn belül is az lett. Az időn túlim itt alszik pár méterrel arrébb a kiságyban!:)
2012. dec. 21. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen időntúli tesztem ami pozi volt. Nem csalt így sem a teszt de azért csinálj majd másikat. Drukkolok :)
2012. dec. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én "időm túli" is már több, mint 8 hónapja aranyozza be a napjaimat! :-)
2012. dec. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem egy óra mulva lett pozi és azóta 3 éves. tesztelj 2 nap mulva, meglátod hamar ott lesz az a csík!!! gratula!!10 év alatt még soha nem lett negatív tesztből pozi időn túl sem, és hidd el rengeteget csináltam :-)
2012. dec. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, drukkokat. Pár nap múlva jelentkezem, hogy mi újság. Nekem se volt még soha időn túl pozitív, ezért sem értettem, hogy most mi van, ráadásul nem száradás után lett az. Remélem, hamarosan már időn belül is egyértelmű lesz a dolog! :-)
2012. dec. 21. 10:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Én már régen csináltam volna egy másik tesztet,egy más fajtával.

Ha azon is kijön akkor valószínűleg terhes vagy.

Szerintem ezen sem a semmitől jött ki halványan egy második vonal...

2012. dec. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!