Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az az ovulációs teszt...

Mi az az ovulációs teszt hogyan kell csinálni? Sajnos ebben a témában nem vagyok tapasztalt.

Figyelt kérdés
2009. aug. 24. 06:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ovuláció idejét meghatározó teszt(ek). 5 db van egy csomagban, napi 1-et kell csinálni, amíg pozitív lesz, és akkor kell együtt lenni, majd a rákövetkező napon. Pl. 28 napos ciklusnál a 12. napon kell kezdeni, kb. a 14-15. napon lesz poz. Minden le van írva a használatin. Fontos, hogy a reggeli és az esti tesztelés nem jó. Látni fogod, ahogy erősödik a tesztcsík napról-napra. És tényleg csak akkor jó, ha erősebb, vagy ugyanolyan, mint a kontroll. Többféle kapható, nagyok az árbeli különbségek is.
2009. aug. 24. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Szerintem nagyon jó, sokkal megbízhatóbb, mint a hőmérőzés.
2009. aug. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2009. aug. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!