Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Ez most mi? Pozitív vagy...

SOS! Ez most mi? Pozitív vagy negatív, esetleg nem jó a teszt? Kép csatolva.

Figyelt kérdés

A vízszintes vonal helyett egy függőleges van. Ez mit jelent? Egyébként halványodott, de még látszik.


[link]


2009. aug. 24. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem is tudom ez érdekes!!!!

Nem mondom,hogy nem pozitív szerintem csinálj egy másik tesztet ez így nem egyértelmű,nem gondolod?

Lehet,hogy pozitív,de az is lehet,hogy valami nem stimmel a tesztel!Drukk neked,csinálj egy másikat!

2009. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha vízszintes csíknak kellene ott lennie, akkor negatív sajnos. Nekem is volt már ilyen. Ha meg függőlegesnek kellene lennie, akkor pozitív. Nézd meg a használatit, hogy milyennek jelöli a terhességet.
2009. aug. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy selejtes a teszt. Én csinálnék egy másikat. Megy a drukk ! :)
2009. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A papíron vízszintes csíkot jelöl. Medi-Preg-gel teszteltem. Még soha nem hallottam róla. Ti esetleg?
2009. aug. 24. 10:41
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy drukkoltok! :) Aranyosak vagytok!
2009. aug. 24. 10:42
 6/12 anonim ***** válasza:
csinálj mégeggyet,bár én a második csikot is szinesnek látom,lehet jelent valamit...
2009. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Mindenképp csinálok még egyet. Reggeli eltett pisiből csináltam. Viszont még nem öntöttem ki. Csinálhatom ugyanabból, igaz?

Ja, és köszi a válaszokat!

2009. aug. 24. 10:46
 8/12 anonim ***** válasza:

Én pozit teszteltem a Medi-Preggel, de az tény, hogy nem ilyen volt a csíkom. Nem mernék most semmit állítani..........szerintem mihamarabb csinálj egy másikat egy másik félével.

Drukk.

8+3 heteske

2009. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Naná,hogy jó ugyanaz a pisi!Csináld meg,és írj,nagyon kíváncsi vagyok!
2009. aug. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na, megcsináltam. Most Medi-Lab-ot vettem. Ezen már nem volt se függőleges, se vízszintes csík. Nega lett, sajna.

Bár még ki tudja. Egész nap hányingerem van, meg szédelgek egy kicsit. Jövő héten megismétlem, ha addig nem jön meg!

Köszi a szurkolást, aranyosak vagytok! :)

Szép napot mindenkinek!

2009. aug. 24. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!