Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy reagált a Párotok?

Hogy reagált a Párotok?

Figyelt kérdés
Ma reggel derült ki, hogy 4 hetes terhes vagyok, viszont nem tudom, hogy, hogyan mondjam el a Kedvesemnek. Fogalmam sincs, hogy mit fog majd szólni (tervezett baba, első hónapban). Sírni fog-e, meghatódni, vagy csak nyugtázza, hogy megvan, sikerült!? Nem tudom. Nálatok egy hogy volt? Jah, és nem is biztos, hogy kibírom estig, nagyon nehéz nem kiordítani a világnak ezt a csodát.
2012. dec. 24. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

gratulálok én 5hetes vagyok nekem már tudják de én vettem egy zoknit tesok ugy tudják majd este


3gyermekes+5hetes anyuka

2012. dec. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én valami kis cipőt vennék a helyedbe és azt tenném a fa alá :) apuka biztos örülni fog :) gratula :)
2012. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk tavaly október 31-én derült ki,hogy kismama vagyok.Nem terveztük,de nagyon örültünk neki,minden feltétel adott volt.Együtt teszteltünk.A két csíkos teszt láttán nagyon meghatódott,aztán közölte,erre most innia kell egy kicsit:DD

5 hónapos a kislányunk.Gratulálok!

2012. dec. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmeséled, hogy végül reagált a párod??? :)
2012. dec. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Este nem tudtam már írni. Szóval, kapott egy kis zoknit és egy digitális clear blue terhességi tesztet. Hát nem értette, aztán megkérdezte -mikor már felfogta-, hogy ez biztos? Mondtam, hogy igen. Erre ő, hogy ezt még fel kell dolgoznia. Ma reggel kelek, hát takargat be, mondván,hogy megint kitakaróztam, pedig már nem csak magamra kell ám vigyáznom, vigyázzak jobban. :-)

Az én arcomról meg le sem lehet törölni a vigyort. Hihetetlen érzés.

2012. dec. 25. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!