Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen helyzetben és helyen...

Milyen helyzetben és helyen indult be a szülési fájás vagy folyt el a magzatvíz, és a párotok hogy reagált mikor szóltál neki, hogy itt az idő? 37 km

Figyelt kérdés
2010. febr. 8. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi különös nem volt.Èjjel hajnal 3 kor indult fájásokkal.....(otthon)Párom nem ijedt meg ,semmi ilyesmi.Aludt. :)
2010. febr. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálunk éjjel 2-kor folyt el a magzatvíz. A férjemet azonnal keltettem, de még lefürödtem, hajat mostam, szárítottam és gyalog mentünk a kórházba (10 perc innen). Mindenesetre izgalmas éjszaka volt. :) Sok boldogságot!
2010. febr. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

éjfélkor. átmentem a nappaliba és fel alá sétálgattam, mert még ritkán voltak, ezért még nem ébresztettem . Nekem azt ajánlották ismerőseim, ha nem akarom a 10 órát végig vajúdni a kórházban már csak akkor induljak, ha elfolyt a m.víz vagy rendszeres és min. 5 percesek a fájások.

8 perceseknél indultunk hajnal 5.30- kor.

Előtte teli kád vízben "szenvedtem".

ha vannak rendes tolófájásaim 8-9 közt már babázhattam volna, de így csak 11:40-kor. Majd a tesónál....:-))


párom kb 2óra körül ébredt fel. a kád mellett ő mérte az időt a fájások közt. nagyon jól viselte, már alig várja a következőt. még ő sem tudta előre, hogy végig bírja-e, vagy kimegy a szülőszobából. szerencsére bírta. (anyukám is ott volt, ő kiment. nem bírta...)

2010. febr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hajnal 3-kor elment a nyákdugó, és éreztem, hogy megyünk szülni, így szóltam a férjemnek, hogy feküdjön le aludni, mert hamarosan itt az idő (ő akkor még játszott, mivel hétvége volt). Hajnal 5-kor jöttek a fájások, egyből 5 percesek. Fél 8-kor indultunk a kórházba, fél 1-kor született meg a babánk.

Szegény férjem tök álmos volt, mivel alig aludt, mert én ott mászkáltam a fájásaimmal és nagyon hangosan sóhajtoztam :)

2010. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
szia!Nekem este 11-kor kezdödtek a fájások.Mondtam neki,hogy furán fáj a hasam,erre Ő:Biztos elrontottad a somlóival ha reggelre nem múlik bemegyünk a kórházba.Mondom neki:ez nem olyan mint a gyomorrontás.még kb.fél órát sétálgattam,massziroztattam a derekam,de csak nem múlt.Hát elindultunk.A kocsiba 5 perces fájások jöttek.1 körül értünk a kórházba.Ctg-t csináltak,megvizsgált a doki.Már öltöztem is át és szülőszoba.1:10-kor feküdtem fel a szülőágyra ott el is folyt a magzatviz és 1:45-re megvolt a kislányom.
2010. febr. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia,

mi már lefeküdtünk aludni aznap, de éreztem, hogy én már nem fogok :) 10 percesekkel kezdtem fél11-kor, amikor megbizonyosdtam róla, hogy rendszeresek letusoltam, átnéztem a csomagom, felírtam ide :), átöltöztem, felkeltettem a férjem, hogy lassan indulhatunk, mert itt az idő!! :) nem volt kapkodás, fél 2-kor indultunk, felhívtam a doktornőmet, mivel mi Vajdaságban lakunk, de én Szeged szültem, így még egy határ is út közben volt. nem volt pánik, csak a vámos kérdezte meg, hogy hová, hová, bulizni?? mondom, nem, szülni megyünk!! erre ő, hogy úr isten, kíséretet adjon?? szegény úgy megilyedt :D fél3-ra már a kórházban voltunk, átöltöztünk, apa fotózgatott még egy kicsit, aztán mivel gyorsan nyíltam reggel fél6-kor már kint is volt a gyönyörű kisfiunk!! a férjem jelesre vizsgázott, nagyon ügyes volt bent!! :) és azóta is!!


Ági

2010. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szia! moziban voltunk, megnéztük a Sherlock Holmest, mert még utoljára mozizni akartam. másnap reggel indították volna a szülést.

A robbantásos jelenetnél a kislányom kirúgta a burkot, de fölül, így csak szivárogni kezdett a magzatvíz. nem vettem észre, csak olyan furi érzésem volt. kifelé menet elmentem a mosdóba, tenyérnyi folt a gatyómon..."hm.. ennyire csak nem gerjedtem rá Robert Downey Jr-ra..." hazamentünk összeszedni a motyót, zuhany stb. majd kórház. sajna fájások nem jöttek, így sok oxit kaptam, de hajnalra meglett a kislányom. a lényeg, hogy nem kellett indítani.

eltettem a mozijegyeket emlékbe :) ja, és naggyon jó volt a film! :)

2010. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi mentünk vizsgálatra, és ahogy felfeküdtem a vizsgálóasztalra, megindult az özönvíz. A doki kiszólt a páromnak, hogy apuka, menjen haza anyuka cuccáért, mert szülünk:) Szegény drágám, hirtelen azt sem tudta merre induljon, a szülésznőm mutatta meg neki az utat:) (amit előtte 100x megtett már:D)
2010. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, nagyon tetszik a történeted, nagyon jót mosolyogtam rajta :)))))))
2015. aug. 20. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!