Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy reagált/reagálna a...

Hogy reagált/reagálna a párotok ha fogyás miatt megereszkedne a melled?

Figyelt kérdés
Okoz ez gondot szex terén?
2011. márc. 24. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Csinálj pár súlyzós mellizom gyakorlatot (kis súllyal, szériázva) és akkor nem fog megereszkedni, sőt :)
2011. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a jó sex és a szerelem nem a feszes ciciken múlik :) egyébként én fogytam és eléggé összementek a melleim. párom ugyanúgy szeret, semmi nem változott.
2011. márc. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a súlyzózástól pont megereszkedhet, mert ha nem jól csinálják, megnyúlnak az izmok. (Ha meg nincs ott egy hozzáértő edző minden emelésnél, márpedig valószínűleg nem lesz..., akkor ez borítékolható.)
2011. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fura, mert nekem megemelkedett. Két fél kilós súly, és hanyatt fekvés, oldalról, illetve fej fölül emelés. Én ennyit csináltam, és szebb lett sokkal.
2011. márc. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem fogyás,hanem terhesség és szoptatás miatt,de nagyon megereszkedett,mondjuk ez várható volt,mert amúgy sem volt kicsi.

Én nagyon utálom,de a férjem így is szexinek tart,és nem engedi,hogy magamon hagyjam a melltartót szex közben.

Tehát a válaszom egyértelmű nem.Semmi nem változott szex terén,sőt külön imádja a csíkjaimat:)

2011. márc. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Nekem is nagyon megereszkedett és igaz a páromat nem zavarta, de engem igen. Én megműttettem és ez volt életem egyik legjobb döntése. Azóta sokkal nagyobb az önbizalmam.
2011. márc. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is a műtéten gondolkodom...
2011. márc. 24. 11:12
 8/9 A kérdező kommentje:
Bár az én páromnak sincs vele semmi gondja....vagy gondolom ha lenne is akkor sem éreztetné velem....mégis zavar
2011. márc. 24. 11:13
 9/9 anonim ***** válasza:

majdnem 2 évig szoptattam a picimet, előtte sem volt nagy a cicim, de utána annyira összement, hogy utána egyfolytában sírhatnékom volt emiatt. még a melltartómat sem akartam levenni soha. aztán szép lassan megszoktam, bár, ha kimegyek a lakásból a szivacsos melltartó alap , de azért itthon már nem viselem.

a párom szeret így is ,vonzónak tart, és jobban rátornázom más területekre, hogy elterelje a figyelemet.

2011. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!