Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikorra fejti ki a hatását a...

Mikorra fejti ki a hatását a Hormeel S csepp?

Figyelt kérdés
Körülbelül másfél hónapja szedem. Még nem hozta meg a menzeszemet, pedig már két hónapja nincs. Egyébként szedek mellé barátcserje kapszulát is már 3 hónapja. Szeretném előbb természetes módszerekkel beállítani a ciklusomat, mielőtt gyógyszeresen kellene esetleg helyrehozni. Sok jót hallottam a cseppről, de nem igazán érzem a hatását. Talán próbáljam még ki mellé a cickafark teát is? Tanácsokat szeretnék kérni!
2009. aug. 24. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem már a szedés kezdetétől számított 35.napon megjött.

Szerintem, tarts ki még egy darabig, de ha 2hónap alatt nem hazsnál, akor szerintem, már nem fog. :( Én is voltam így, fél évig nem mensiztem, aztán 2 hónap peteérés, Clostival, és utána már működött a Hormeel, szedtem kb 1 évig, és végig volt tőle peteérésem. (babát nem akartunk)

2009. aug. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom nem-e lenne ez már egy kicsit sok ha még a cickafark teát is bevetnéd? Én nem hasztáltam még a Hormeel S-t, viszont a mastodynonet azt igen és 2-3 hónap után hatott. Homeopátiás szerek szerintem csak hosszabbtávú alkalmazásuk után fejtik ki hatásukat.
2009. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!