Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, egy 3 napos 8...

Lombikosok, egy 3 napos 8 sejtes embrionak kb mikorra kellene beagyazodnia a beultetes utan?

Figyelt kérdés
Csak kivancsi lennek, hogy van-e erre egy intervallum? KOszi
2011. okt. 21. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Úgy tudom beültetés után még 2-4 napig csak keringenek a méhben, és utána kezdődik a beágyazódás.

Nekem az első lombiknál egy pénteki napon volt a beültetés, és utána keddtől már tompa mensis hasfájásom volt, ami napról napra erősödött. Szóval nálam elég hamar eldőlt a babák sorsa :((

2011. okt. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaj de irigyellek:)) Nekem is penteken volt a beulti napja, de en fagyibabakat kaptam vissza. Egy hetig vigig itthon voltam, nem agyban, de szinte semmi kulonoset nem csinaltam, hogy ne legyen gond. Igazabol nem erzek semmit, nagyon ritkan egy pici mensis erzes, de ritkan. Annyira orulnek ha sikerulne:))
2011. okt. 21. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit irigyelsz?Azt hogy szegénynek nem sikerült?Az ott az írása végén nem mosoly jel.
2011. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ok elneztem, gondolom nyilvanvalo hogy nem orulok annak, ha valakinek nem sikerul, es nem agyazodnak be az embriok. Te is jo fej vagy,szerinted orulok mas karanak? nem kell rogton leirni!!!
2011. okt. 22. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!