Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges lenne a terhesség?

Krisztina24 kérdése:

Lehetséges lenne a terhesség?

Figyelt kérdés

Tanácsot illetve tapasztalatot szeretnék kérni. 8 hónapja szültem, szülés után kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Most decemberben hagytam abba, másféle védekezést kezdtünk (óvszer). Múlt hónapban volt pár nap,hogy hasmenésem volt, és azokon a napokon -a gyógyszeren kívül-máshogy nem védekeztünk. Az utolsó héten egy szemet totál elfelejtettem bevenni,sőt, az utolsó előtti helyett az utolsót vettem be...szóval bekavartam rendesen. Ez a megvonásos vérzés előtt 3 nappal volt, és ekkor is együtt voltunk. A vérzés megjött (dec.9-én). Pár napja viszont totál azokat a tüneteket vettem észre magamon, mint az első terhességnél-mellérzékenység, mellnövekedés; fáradékonyság, alhasi görcsök,alhasi fájdalom... Körülbelül egy hete pisilésnél véres nyákot vettem észre-kicsi volt,de észrevehető. Akkor nem tulajdonítottam jelentőséget neki,de már nem tudom mit higgyek.

Tesztelni majd szeretnék, de érdekelne valaki volt-e ilyen helyzetben. Nem terveztük még a másodikat,de ha jönne, természetesen megtartanánk. Köszi!


2012. dec. 26. 15:11
 1/1 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnapelőtt kellett volna megjönnie,de még nem jött meg. Tesztelni egyenlőre nem merek,várok még kicsit.

2013. jan. 8. 08:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!