Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellbimbo fajdalom, allando...

Mellbimbo fajdalom, allando ehsegerzet. LEHET BABY?

Figyelt kérdés
24.en kellett volna megjonnie de meg semmi,nagyon faj a mellbimbom es allandoan csak eszek.... Elv.12.en volt peteeresem de akkor nem voltunk egyutt es 16.an eszmeletlen szex utani vagy jott szexeltunk is 2x masnap is 2x megszakitassal. szerintetek lehetett 16.-an pe.m????es lehet hogy baba van??

2012. dec. 26. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetett 16-án (késői) peteérésed,viszont ebben az esetben nem eshet 24-ére a nem várt napja...Akkor nem lenne ideje beágyazódnia...Megkérdezhetem,hogy mikor volt az utolsó menszid és hány naposak a ciklusaid?
2012. dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sziaa elozo elotti mensim nov.2.an volt az elozo pedig nov. 27.en . eddig atlagosan 30 naposak voltak a ciklusaim voltak most azonban eleg zavarosak lettek. (szeptember 7.en volt meg aztan kovetzeo mensi okt.7)
2012. dec. 26. 18:17
 3/4 anonim válasza:

akár az én történetemet írtad volna le.

nov.2 utána nov 27.volt a mensi.

dec.23-24re nem vártam.

de babát szeretnél?

2012. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen szeretnek:-) es neked megjott???
2012. dec. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!