Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitív teszt után vérzés?

4 pozitív teszt után vérzés?

Figyelt kérdés
4 tesztet csináltam az elmúlt másfél hétben két-két nap különbséggel.Mindegyiken szépen látható volt a 2 csík,az utolsó digitális volt,azon meg egyértelműen ott volt a pozitív jelzés a kijelzőn.De tegnap menzesz szerű vérzésem jelentkezett.Ez azt jelenti nem tudott beágyazódni a baba?
2012. dec. 26. 16:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Most jöttem az orvostól.Okosabbak nem igen lettünk.Hcg:107,62 ami igaz,hogy utalhat terhességre,de vetélés után is ott van még.Ezért csináltak még egy hüvelyi UH-t,a múltkorihoz képest ennél a falat kapartam volna,annyira fájt.Azóta is fáj az alhasam.Nem láttak semmit,az uh-s asszisztens szerint aki vizsgált,azt mondta volt egy korai terhességem ami megszakadt.Egyébként nagyon bunkók voltak.Nem mint a múltkoriak.

A méhnyálkahártyám vékonyodott,most már csak 8 mm.

Ma megint volt hcg-re vérvételem,azt mondták ez már mutatni fog valamit,hogy merre felé van változás.De mivel 4 napos ünnep lesz,ezért 3.-áig megint csak várakozás...

2012. dec. 28. 13:31
 12/25 anonim ***** válasza:
Pfff... Szegénykém! A hüvelyi az fáj alapbol is. Nekem mar csak pici verzesem van. A hasam alja fajdogal+ hanyingerem van. Kiszamoltam 4het+2napnal jarok, csinaltam az elobb tesztet szerencsere ott a masodik vonalka! pöttyikém nem adja fel! Kezet foghatunk Te is ünnepekkor tudsz ilyenekbe csöppeni. Utalok alapbol varakozni! Vegyel tesztet szerintem!
2012. dec. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Az a baj,hogy a teszt ilyenkor nem igazán segít,mert az csak azt mutatja,hogy van hcg az szervezetben,de azt nem,hogy mennyi.Nekem az mondana valamit.Egyébként én már feladtam.Volt hányingerem mikor kiderült,de mikor jött a vérzés elmúlt,bár egyszerre a baba jelentkezésével kaptam egy jó kis torokgyulladást,szóval ki tudja mi miatt történt.Én most úgy állok hozzá,hogy múljon el a vérzés,tisztuljak ki belül,és újult erővel neki látunk.Olyan rossz volt ma a sok kismamát látni a kórházban,ráadásul mikor leparkoltunk egy férfi a kocsija mellett állt,és telefonált.Azt újságolta valakinek,hogy a párjának most tettek fel egy olyan gépet ami méri a fájásokat.Összeszorult a szívem.Annyira vágytam rá,hogy szeptember körül én is átéljen ezt.Ráadásul a párom szeptemberi,és annyira örült volna neki,ha a baba is az lesz.
2012. dec. 28. 15:00
 14/25 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! Kezdj el e vitamint szedni! Ne stresszelj! Èn végig sírtam a karácsonyt. Most meg küzdünk, hogy megmaradjon. Rossz, h semmit nem tudok tenni. Biztos sikerűlni fog! Èn nagyon szorítok! :-)
2012. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Kedves tőled.Én is nagyon szorítok neked/nektek.Érdekes a párom is ugyan azt mondta mint te,hogy nem tehetek semmit,csak várni,és hogy nem az n hibám.De én úgy érzem,hogy én rontottam el valamit,azért történt ez velünk,pedig én nagyon vigyáztam.Két fajta vitamint szedek mióta próbálkozunk.Az egyik multivitamin a másik meg kálcium-magnéium-D3 kombó.
2012. dec. 28. 16:28
 16/25 anonim ***** válasza:

Látod, csak tudnak vmit a fiùk :-) nyugalom! Ha a fenekem a földhöz verem sem jutok előrébb. Nézegetem a tesztem es bizakodom. Viszont kezd egyre sűrűbben hányingerem lenni..

De ezt se bánom csak maradjon :-)


A vitaminok jôk! Èn csak E vitamint szedtem, mert vékonyka volt a nyálkahártyám. Hàny évesekvagytok?

2012. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
A párom 30,én két nap mùlva leszek 26.Szerintem pont ideálus kor lenne.Az e vitamint nekem is ajánlották.Elkeseredve annyira még nem vagyok,hisz ez volt az első pròbálkozòs hònap,és majdnem siker lett.Szòval ki tudja mit hoz a jövő hònap.Bár lehet még nincs veszve minden.
2012. dec. 28. 17:49
 18/25 anonim ***** válasza:

:-) ha ez megnyugtat: én 31 parom 34. 7 eve vagyunk egyutt. Megszakitassal vedekeztunk sokaig. Parszor teszteltem pozit, de nem tapadt meg.. :((

Ő azt mondja, hogy majd akkor mondjam, h terhes vagyok ha latjuk dobogni a szivet :-)

A teszteken mar nevet. Produkaltam mar parat :-)

Egeszseges paroknal is nagyon kicsi az esely, h elsore sikeruljon. Ès lám, nem is olyan könnyű teherbe esni, mint ahogyan azt gondoltuk.

2012. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Remélem azért nem kell éveket várnunk rá,hogy szülők lehessünk.Én már nagyon szeretném.2 napja éjszaka is azt álmodtam,hogy született egy kisfiúnk,és hogy könnyű dolgom volt vele.Napjában 2x evett,a többi időben meg aludt.XD

De olyan érdekes,hogy a kis hülye ribiknek,akiknek annyi eszük sincs,hogy védekezzenek,egyből összejön,aztán mennek abortuszra,mi meg akik annyira szeretnék,csak reménykedhetünk,hogy hamar összejön.Ez olyan igazságtalan...

2012. dec. 31. 17:10
 20/25 anonim ***** válasza:

Össze fog jönni! Nekem addig harcolt, hogy ma mar erős pozi a tesztem :-)

Remélem jövőhéten látunk majd petezsakot szivecske dobogással! :-) buék! :-)

2012. dec. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!