Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 pozitív teszt után vérzés?

4 pozitív teszt után vérzés?

Figyelt kérdés
4 tesztet csináltam az elmúlt másfél hétben két-két nap különbséggel.Mindegyiken szépen látható volt a 2 csík,az utolsó digitális volt,azon meg egyértelműen ott volt a pozitív jelzés a kijelzőn.De tegnap menzesz szerű vérzésem jelentkezett.Ez azt jelenti nem tudott beágyazódni a baba?
2012. dec. 26. 16:45
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Én ezt már végképp nem értem,egy hete elmúlt a vérzésem,és most újra kezdődött.
2013. jan. 9. 20:59
 22/25 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azota? Volt baba? Ha igen megmaradt?
2016. ápr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Szia!Utána júniusban megismétlődött az eset.Elmentem orvoshoz,de nem foglalkozott velem.2014 májusában teherbe estem.Teljesen problémamentes volt a terhességem.Januárban töltötte a lánykánk az 1 évet.
2016. ápr. 13. 12:28
 24/25 anonim ***** válasza:
Gratulalok a lanyodhoz :) a lenyeg hogy minden jol alakult a vegen :)
2016. ápr. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia ! Most én vagyok igy 😔

Pozitiv tesztek es verzes ! Verzik folyamstosan de nem görcsös fajdalmas vérzes hanem piros.2 nap 2 betet.

Neked piros volt a verzes vagy régi ver ? Tudom reg tetted fel a kerest de hatha jarsz még erre! Köszönöm!

2016. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!