Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 nap késés és pozitív tesz...

10 nap késés és pozitív tesz után véreztem. Baj van?

Figyelt kérdés
10 nap késés után csináltam egy tesztet, pozitív lett, erős vonallal. Már 1 hete szédülök napi szinten, a melleim leszakadnak annyira duzzadnak. ma reggel elkezdett görcsölni a belem, nem bírtam szellenteni sem, aztán mikor már sikerült elmennem wc-re, sajnos véreztem is. De eléggé rózsaszínesen. Baj lehet, vagy mégsem vagyok terhes? Mivel szombat van, nem tudok elmenni dokihoz és tesztet sem tudok sehol venni.
2012. márc. 17. 10:32
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
Ügyeletre el tudsz menni, és ha baj lenne, tudnak adni magzatmegtartót. De ilyen korai terhességben ez megér egy kört az orvoshoz.
2012. márc. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:

Biztos hogy terhes vagy, vagy legalábbis "még".

Én a helyedben elmennék ügyeletre!

De ha végképp nincs módod, akkor sok fekvés, pihenés és ha van, szedj magnéziumot.

2012. márc. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:

Igen, terhes vagy. Sok terhességnél előfordul, hogy erőltetés, erőlködés hatására rózsaszínes vagy piros folyásuk van. Ultrahang kéne, de ha nem mész be a kórházba, annyit tehetsz, hogy pihensz és eszed a magnéziumot, az görcsoldó hatású. De hétfőn menj orvoshoz.

Nem kell teszt, de ha erősödne a görcs és vérzés, azonnal menj kórházba, mert elvesztheted a babát. Van ügyelet, ott tudják mi a teendő.

Addigis pihenj és ne emelj, ne erőlködj!

21hkm

2012. márc. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy hülyeséget írok, de sok nőnek szorulása van, és ettől kijön az aranyere.

szóval lehet, hogy az vérzett picit, de ezt te tudod.

ha elment volna a babád, akkor nagyobb görcs, és vérzésed lenne, szerintem menjél be ügyeletre, az a legbiztosabb!

2012. márc. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
41%

Az aranyeres vérzés nem rózsaszínes, hanem élénk piros!

(Mellesleg azt nem az aranyér okozza, hanem végbélrepedés, de ne menjünk a részletekbe)


Továbbá szerintem mindenki meg tudja állapítani, "melyik lyukból" jön az a vér, már bocsánat...

2012. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
23%

nem mindenki olyan okos és tapasztalt, mint te :)

erre nem gondoltál okostojás?

2012. márc. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat! Beveszek magnéziumot és pihenek egész nap és ha nem múlik akkor ügyelet. De azt el szeretném kerülni.

Amúgy nem aranyér, ebben biztos vagyok, de köszi a tippet Neked is!

2012. márc. 17. 11:40
 8/44 anonim ***** válasza:
Az orvosom azt mondta, hogy vérzés esetén azonnal ügyelet, kórház. Persze nem minden esetben, de az nem szokott jót jelenteni. Inkább menj el feleslegesen, minthogy...
2012. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt, sajnos nekem tavaly a 22 héten ment el, mert én onnantól végig véreztem-barnáztam. Hejedben magándokihoz mennék, mert nekem azt mondták mikor bementem az SZKBa, hogy nincs is gyerek, még a 3+ tesztem ellenére is. Két napra rá, hogy ezt mondták és összenyomogattak sürgösségin már egy harmadik orvos látta, ezért ajánlom, hogy olyan magándokihoz menj akiben megbízol. Lehet, hogy sok pénzt elvisz, de legalább emberséges, és a baba + a te érdekeidet nézi. Megéri, hogy nyugodt legyél és a baba is rendben legyen. Nagyon drukkolok nektek!!! Majd írd meg mi van veletek.

(24 hetes kismama)

Probálj meg minnél többet feküdni, egyáltalán ne emelj!

Most te vagy fontos és a baba, minden más le van szarva.

Feküdni tudom rossz, mert előzövel az 5-20 hétig feküdtem a mostanival 5-19 hétig, de hidd el megéri!!!

2012. márc. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást 24 hetes kismama! :) Tegnap csináltam még egy tesztet, pozitív lett az is. Nagyon boldogok voltunk! Holnapra van időpontom a dokihoz, szerencsére benne nagyon megbízok, hisz az első perctől kezdve hozzá járok, sőt nála is születtem. Nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen, de pihenek amennyit csak tudok és beszélgetek a picivel. Csodás baba várást neked! :)
2012. márc. 20. 08:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!