Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan csalódott vagyok?!...

Olyan csalódott vagyok?! Babát tervezünk, de már mióta álmodozom róla! Már feladtam, nem küzdök tovább.

Figyelt kérdés

Sok szerencsét mindenkinek, majd pár év múlva újra neki rugaszkodunk, de most egy kicsit kimerültem. Az a sok sírás, csalódottság minden hónapban.........egyet már elveszítettünk.

Nagyon köszönöm nektek a sok hozzászólást, tapasztalatot! Sokat segített!


2012. dec. 26. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, nem erre szamitassz, de jol teszed es tovabbra se vedekezzetek!

En 3 evvel ezelott pontosan igy adtam fel...(elotte nekem is volt egy vetelesem aprilisban....) s mikor azt mondtam mostmar azert szexelek, hogy nekem is jo legyen....hat februarban mar nem jott meg. 2 eves mult oktoberben.

Kivanom neked ugyanezt!

2012. dec. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én hármat veszítettem el :( Van egy 2,5 éves kisfiam is hál Istennek,előtte egyet,utána kettőt.Tudom hogy nehéz,de próbáld elengedni,nem rágörcsölni,én is így fogok tenni ha ideálisak lesznek majd a körülmények.
2012. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egy év sikertelen próbálkozás után jött 3 sikertelem inszemináció, aztán 3 sikertelen lombik, és a negyedik lombik bejött :). Már én is feladtam, bejelentkeztünk örökbe fogadásra, és egy hétre rá kiderült, hogy sikerült a beültetés :)! Pont amikor már "feladtam"! :)
2012. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekünk is akkor jött össze, amikor már feladtam. Már azt mondtam, hogy kész, nekem tuti nem lehet gyerekem. És láss csodát rá egy pár napra pozitívat teszteltem.

Tényleg igaz az, hogy nem szabad rástresszelni a babaprojektre, annál rosszabb.

Fel a fejjel, előbb-utóbb sikerülni fog!

2012. dec. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyógyulj lelkiekben! (Egy ismerősömnek 6 év után sikerült spontán a baba. Kívánom, hogy neked ne kelljen ennyit várni rá.)
2012. dec. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Pihend ki magad. Nekünk 8 év után jött össze spontán a baba. Épp elküldött az orvos központba. Akkor adtam fel. majd 4 hét múlva kiderült, hogy 8 hetes terhes vagyok. Azóta már eltelt 2 év. Továbbra se védekezzetek. Csak most már ne görcsölj rá...
2012. dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor gondoltam már hogy feladom . Valamiért mégsem tudom úúgy igazán feladni . Sokszor nehéz , de a remény mindig ott van . Mi is szeretnénk már a babát , a párom tartja bennem a lelket . :(
2012. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vetélés után "feladtam", minden gyógyszert, szurit abbahagytam. Kb 2 hónappal később spontán fogant, most 4 hónapos! Nem szabad rágörcsölni, stresszelni miatta, és jönni fog :)
2012. dec. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem juliusban kiderult pco-m van IR-rel. Gondolhatod mit gondoltam. Biztos voltam benne, hogy nem mostanaban fog osszejonni a teso, pedig annyira szerettuk volna. Szedtem a gyogyszert, csinaltam a dietat, visszafogytam a "lanykori" sulyomra, visszaallt az igencsak felborult mensim, oramu pontos lett. Baba nem jott, de valahogy sose tort le igazan, tudtam mar elore hogy nem lesz konnyu menet, ughogy nem kifejezetten viselt meg amikor mindig kiszamithatoan megjott. Aztan novemberben jott az arculcsapas. Az IR eredmenyeim a sok erofeszites ellenere nem hogy javultam hanem romlottak, mindamellett minden hormonon maga volt a tokely, jo kis "vaskos" pé-vel. Kaptam egy masik fajta gyogyszert. Kozben nov. vegen ismet megjott, na akkor szakadt el a cerna vegleg, sirtam, kiborultam, ugy tunik elfolytottam a baba iranti vagyat, + egy rakas szerencsetlesegnek ereztem magam, amiert meg egy gyereket se vagyok kepes adni a ferjemnek. Mar elotte is beszeltunk rola, de most realizalodott igazan, hogy akkor jovo ev tavaszan visszamegyek dolgozni, a lanyom meg a bolcsibe, januarban akartam bejelenteni a munkahelyen, erre tegnapelott szombaton pozit teszteltem. Majd elajultam a meglepettsegtol, eskuszom jobban meglepodtem, mint mikor a lanyommal pozit teszteltem, akirol nem is tudtunk, csak "becsuszott" megszakitasos vedekezes mellett. Es az se volt semmi meglepettseg :)

Szoval en azt mondom, feladni sose szabad, elengedni egy kis idore igen, de feladni nem. Akkor jon amikor nem is szamitasz ra!! Nagyon sok szerencset es boldogsagot kivanok az uj evre!!

2012. dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!