Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan zajlik a nő ill. a...

Hogyan zajlik a nő ill. a férfi kivizsgálása, ha már régóta nem jön össze a baba?

Figyelt kérdés
Miért minden doki a nő kivizsgálásával akarja kezdeni? Ugyanúgy 50-50% az esélye annak, hogy a nő-, és annak, hogy a férfi az akinél baj van.
2009. aug. 24. 20:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta doki, előbb a férjem spermáit kell vizsgálni, mert az egyszerűbb, csak utána néz átjárhatóságit nálam.
2009. aug. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

egy nőgyógyász természetesen a saját betegét kezeli, tehát a nőt vizsgálja de igazad van, a férfi fogamzásképesség vizsgálata, hogy úgy mondjam...leginkább élvezettel jár. Leszámítva a férfiak izgalmát az eredmény miatt.

Egy jó nőgyógyász felhívja a figyelmet arra, hogy a ffi is nézesse meg magát.

Szerintem is ezzel kéne kezdeni.

Engem teljesen ledöbbentett Béres Alexandra esete, aki minden vizsgálaton keresztülment, elmesélte, hogy az átjárhatósági nem egy leányálom, plusz különböző vizsgálatok...amikor szólt a férjének, hogy őt is nézzék meg. Nem nagyon akarta, még akkor sem...az a drága ember.

Aztán mégis elment, kiderült, hogy nála van probléma, ezért sikertelenek.

Bocsánat de egy férfi részéről én ezt sz@rházi viselkedésnek tartom. Csuklás nélkül végignézni, hogy a barátnőjét kifordítják-befordítják...miközben neki csak bele kéne nyögnie kettőt egy műanyagpohárba.

2009. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!