Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz-e hogyha egy férfi...

Igaz-e hogyha egy férfi fiatalon lesz apa később még élni akar és a baba születése után kicsit megváltozik?

Figyelt kérdés
A párommal szeretnénk egy kisbabát, de ő csak 20 éves igaz hamar fel kellett nőnie a szülei miatt! Dolgozik annyit mint egy állat hogy mindenünk meglegyen.2éve vagyunk együtt a tenyerén hordoz. Én 22 éves vagyok, de már 1 éve csak a babára tudok gondolni. Létezik hogy 20 évesen ő még szülés után élni akar? Igaz-e hogy a férfiak többsége kisbaba születése után "megbolondul"egy kicsit?
2010. márc. 15. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden lehetséeg, bár én azt gondolom, hogy teljesen kiszámíthatatlan, ki bolondul meg, ki nem. És hogy hány éves korában, a Sógorom épp most van a megbolondulós korszakában, 37 éves , avn két gyereke, 15 éve férj... de azt gondolom, hogy egy 20 éves nagyon fiatal Apának, de vannak kivételek, lehet, a te párod épp azok közé tartozik.
2010. márc. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férjem 25 évesen lett apa, de már évekkel korábban mondogatta nekem. Már 20 évesen is boldogan vállalt volna babát. Így azt hittem tökéletes minta apa lesz...hát tévedtem... :( Imádja a fiát, igyekszik, de nem érti meg, nem fogja fel, hogy egy gyerek sok időt, energiát igényel, hogy áldozatokat kell hozni, hogy most már ő az első. :( Rengeteg vitánk van, mert nem mindig segít, mondván fáradt, vagy megy játszani a számítógépen, vagy magának vesz meg valamit, ahelyett hogy a gyereknek amit már hónapok óta kéne. :(
2010. márc. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat szerencsére a párom azt mondja én vagyok neki az igazi mert soha senkitől nem kapott annyi szeretet mint tőlem!a szülei nem nagyon foglalkoztak vele!azt mondja kiélte már magát mert otthon nem szeretett lenni inkább elment a haverokhoz.a keresztlányom csak 2 hónapos és imádja őt!tulzások nélkül mondom takarít,főz,mos,reggelente ő csinálja a reggelit míg előttem felkel és ágyba kapom már 2 éve,szinte minden nap.szüleim imádják,de mégis félek mert olyanokat halottam hogy ilyenkor féltékenyek lesznek,és esetleg más nő felé is néznek.ettől mégis félek.
2010. márc. 15. 19:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindketten megvaltoztok a kicsi szuletese utan de szerintem ez termeszetes, hisz ott lesz egy paranyi kis emberke aki megvaltoztatja az eleteteket :) Mi terveztuk a babat s megis kicsit beparazott a parom mikor megtudta, hogy terhes vagyok. De mar minden oks. Mar alig varjuk a picurkat:)

34 Hkm

2010. márc. 16. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!