Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márciustól elkezdünk próbálkoz...

Márciustól elkezdünk próbálkozni a babával. Mit kell tennem Januártól, hogy mire oda jutunk, minden rendben legyen? Mik a feladataim? Első baba lesz, picit tanácstalan vagyok.22/L

Figyelt kérdés
baba, március, próbálkozás
2012. dec. 27. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne dohányozz, ne igyál, ne vidd túlzásba a sportot és a diétát és egészségesen étkezz.


Esetleg keresd fel a nőgyógyászod.


Ismerd meg a ciklusod, mikor van peteérés stb.



:) Ami fontos, hogy ne görcsölj rá, fiatal vagy, szeressétek egymást!

2012. dec. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És szedjél folsavat!
2012. dec. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
és feküdj le a pároddal.
2012. dec. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A terhes vitamint mar elkezdheted februartol.
2012. dec. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyon várom már a Márciust! :)
2012. dec. 28. 09:51
 6/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

én is ebben a "cipőben járok" a párommal. csak én 24 vagyok.

én folsavat szedek majd, és sokkal több vitamint mint eddig, ja és sok-sok folyadék.és még azt is olvastam érdemes méregteleníteni terhesség előtt.

2012. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj istenem, ez annyira felesleges, mar bocsanat!!! A baba jon ha akar baromira nem.fugg ossze h dietazol e vagy sem. Nekem stresszes vizsgaidoszakban minden hetvegen bulibajaros dohanyzos korszakomban lett a nem tervezett baba. Aztan ha terhes leszel msr csak vitamint eszel es a boltba se mesz ugy vigyazol magadra?
2015. jún. 26. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindenki olyan felelőtlen, mint te, utolsó. Valaki szeretné a lehető legjobban biztosítani a körülményeket az egészséges fejlődéshze a babának. Persze be lehet kockáztatni, hogy szívod a bagót meg iszol mellette, de lehet, hogy a kérdező egészséges babát akart...gondolom '12 óta összejött már neki.
2015. jún. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mit feleloskodjek ha mint mondtam, NEM VOLT TERVEZVE? Csak leirtam az en peldamat, nem kell evekkel a baba elott vigyazba vagni magunkat, nyilvan terhesseg alatt felhagytam a cigivel es a bulizassal, szoval minden vagyok csak nem felelotlen. De ti csak tomjetek a vitamint meg homerozzetek meg gorcsoljetek ra, hisz igy szuletnek a felelossegteljes anyukak!!
2015. jún. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!