Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha november 1-jén volt az...

Ha november 1-jén volt az utolsó menstruációm első napja, azóta szinte minden nap együtt vagyunk a férjemmel. Ma egész nap szurkált a bal petefészkem és a derekam. Lehet ez a beágyazódás jele? Vagy még nagyon korai? Ciklusaim 28 naposak.

Figyelt kérdés
2. baba lesz. Elsőnél nem éreztem semmi ilyet.
2012. nov. 12. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha november 1-jén volt a ciklusod első napja, akkor ha csak nem volt nagyon korai peteérésed, akkor nem, nem lehet a beágyazódás jele. Én sokkal inkább azt mondanám, hogy ez inkább a peteérés jele, és ideje akcióba lendülni... ;)
2012. nov. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos választ! A peteérésre nem is gondoltam! Most megbuknék biológiából! :-)
2012. nov. 12. 21:52
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen a hasszurkálás pont a peteérés jele. kb most tartasz a felénél a ciklusodnak, most kellene próbálkozni. Hajrá! Drukkolok
2012. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Remélem, olyan gyorsan összejön, mint a lányom. Megbeszéltük a férjemmel, hogy jöhet a baba, abban a hónapban már terhes is lettem.
2012. nov. 13. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!