Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki szaunában a...

Volt valaki szaunában a beágyazódás idején és nem lett emiatt semmi probléma a babával?

Figyelt kérdés

2012. dec. 28. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi baj. A túlzott meleg csak a spermákat ölik meg, a te esetedbe már jó helyen volt!

A forró fürdőt ugyan nem ajánlják babásan, gondolom ez vonatkozik a szauna hőjére is, de elmondom neked, mikor én babós lettem (nem számítottam rá, hiszen azt mondták nem lehet :) ) állandóan forró fürdőztem. Olyan melegbe hogy a férjem állandóan piszkált érte hogy megfőzöm magam.

2012. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez megnyugtat. Már jó ideje próbálkozunk, kockáztatni nem szeretnék, de abba is belefáradok lassan, hogy minden percben úgy éljek, mintha terhes lennék. Pláne, hogy utána jön a negatív teszt, és kiderül, hogy a semmiért mondtam le megint mindenről.
2012. dec. 28. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!