Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menszi előtt egy héttel...

Menszi előtt egy héttel görcsölgetek, ilyen nem szokott lenni velem. Egy hónapja nem védekezünk. A beágyazódás járhat- e kisebb görcsökkel? Egyszóval reménykedhetek e, hogy lesz valami?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
És eddig hogyan védekeztetek?
2009. aug. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez nem mindegy, görcsölni meg ritkán szoktak beágyazódáskor.
2009. aug. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak óvszerrel védekeztünk előtte, és az előző terhességemnél is igy görcsölgettem , mintha meg akarna jönni. Nagyon szeretnék megint egy babócát.
2009. aug. 25. 11:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor remélem Te vagy a kivételek egyike! :)
2009. aug. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szia nekem is görcsölt szúrt a hasam,holnap kell megjönnie.Olyan minha megakarna jönni.A hőm ma is feljebb ugrott és páfrányt mutat a mikroszkóp.Úgyhogy már ketten vagyunk.Drukkolok!
2009. aug. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én az előző hónapban,beágyazódás környékén éreztem szúrkálásokat,amit azelőtt soha!azt hittem beágyazódás,de mégis megjött!tehát erre nem lehet adni!sajnálom!ha nem jön meg tesztelj!az a legbiztosabb,de néha még az sem!
2009. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
2009. okt. 21. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!