Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A beágyazódás járhat barnázáss...

A beágyazódás járhat barnázással és derékfájással? Vagy ez valami más (mensi) lehet? Reménykedhetek még? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A ciklusom 29. napján vagyok. Általában 30-32 napos szokott lenni. A hőm lassan 1 hete szinte mindig 37 fok. Sokszor mostanában fel vagyok puffadva, néha napokig. Nagyon sűrűn kell járnom pisilni. És ma picit érzékenyebb a cicim is... de csak akkor ha hozzáérek.
2010. ápr. 27. 16:07
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy kb. 8-10 napja szúrogat a hasam is.
2010. ápr. 27. 16:09
 2/5 anonim ***** válasza:
Szóról-szóra ugyanezekkel a tünetekkel jött meg ma reggelre a mensim. :( Én is reménykedtem.
2010. ápr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eszo ***** válasza:

Szia!


én a 24.napon vagyok..ma egész nap többé-kevésbé görcsölök..csináltam reggel ( bár nem 1.vizeletből ) tesztet..negatív lett :-(( bár lehet, hogy túl korai volt..

A hőm nekem is magas 36,9..én is sokszor puffadok..olyan baromi keménynek+nehéznek érzem a hasam..


én is reménykedem..


Amúgy a beágyazódáskor lehet kicsi barnázás..gondolom derékfájás is..bár azt mondják, hogy a legtöbben nem vesznek észre belőle semmit..nem tudom!


Pár nap és kiderül!

Kitartás!

2010. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Drukolok azért én is nektek...... :)
2010. ápr. 27. 18:25
 5/5 anonim ***** válasza:
Beágyazódásom a nemvárt idejére esett.Le akart szakadni a derekam+iszonyatosan fáradt voltam.Kis barnás maszat a fehérneműn,és a nemvárt utáni napon pozi teszt.Drukkolok!
2010. ápr. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!