Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Vitacaps méhpempő kapszula...

A Vitacaps méhpempő kapszula van olyan jó, mint az FLP-s Royal Jelly? Hány hétig/hónapig érdemes kúraszerűen szedni?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 13:43
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem a Royal Jellynél nincs jobb. Azt, hogy meddig kell szedni, és milyen adagban, az határozza meg, hogy milyen problémára szeded.
2009. aug. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Na, én meg nem mondom melyik fajtát szedtem. A royal-jelly azt jelenti, hogy méhpempő. Először itthon vettem a patikában, aztán kin Kárpátalján vettem, mert ott jóval olcsóbb. Egy ciklusban érkeztem szedni, mert babás lettem (nem mondom, hogy tuti ennek köszönhetően!)
2009. aug. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Előző vagyok, az itthoniból napi 2őt kellett szedni, a kintiből napi 3at, de ált. abból is napi 2őt vettem be.
2009. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt szedem, szerintem ugyanolyan jó, nekem a vitacaps termékcsalád más tagja is bevált már!
2009. aug. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Első vagyok. Az FLP-s Royal Jelly-re gondoltam.
2009. aug. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az FLP-s 250mg méhpempőt tartalmaz a Vitacaps pedig 20mg-ot.

Nézd meg a termékleírást!

2012. nov. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!