Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma voltam uh-on ott kiderült,...

Ma voltam uh-on ott kiderült, hogy még nem vagyok 12 hetes csak 10 de az utrogestan kapszula nem lesz elég még 2 hétig. Mennyek vissza az orvosomhoz feliratni megint? Az uh-ot nem ő csinálta.

Figyelt kérdés
2009. márc. 2. 17:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
minden képpen ha 12 hetes korodig mondta hogy szedned kell és kérjed hogy írjon több adagot ha estleg tovább kéne szedjed ne mindig keljen menjél gyógyit írítni .De azért remélem nem lesz rá szükség szép baba várást
2009. márc. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nekem maradt 25 szem, ha az elég, szívesen elküldöm Neked
2009. márc. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták, h fokozatosan kell elhagyni. Mennyit szedsz belőle? Lehet, h ha fokozatosan kezdenéd elhagyni, elég lenne?
2009. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

18:04-es vagyok.

Ha nem, akkor kérd meg a dokidat, h írjon még fel!

2009. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!