Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy kis tanácsra lenne szükségem?

Egy kis tanácsra lenne szükségem?

Figyelt kérdés
ma kellene vagy nem kellene megjönnie,a napokban sokszor volt hányingerem sokszor voltam felpuffadva,a puffadás elmúlt teljesen,de ma elkezdett fájni a derekam,tegnap fájt a torkom ami mára elmúlt,görcseim nincsenek!olyann össze vissza van minden!a pattanások is kijöttek időben!Mire merjek gondolni?bal oldalt egy ponton fáj a derekam,folyamatosan érzem,a bimbóm pedig nyomásra érzékeny!szerintetek?nem gyógyszerezünk vagy gumizunk,megszakítást használunk!és mielőtt le durrognátok,felnőttek vagyunk és 3 éve így védekezünk és semmi eddig!szerintetek?most esetleg össze jött volna?volt egy picit necces alkalmunk a hónapban:)
2012. dec. 29. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Benne van a pakliban, hogy összejött. Ha esetleg így történt, mi a tervetek?
2012. dec. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy hónapban egy necces alkalom elég, ha az időpont is"necces".
2012. dec. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
májusban vágunk bele a baba project-be teljesen,addig maradt a "bevált" dolog!eddig mindig mielőtt elment jóval előtte kivette,de volt 1 alkalom amikor én voltam fent és már sikítozott ,hogy elmegy,gyorsan leugrottam és már spriccelt is!szerintem ez lehetett a necces alkalom még ilyen sosem volt!szerintetek?most is pl.hányingerem van! valaki esett már így teherbe,hogy nagyon sokáig nem,de egy ilyen bibi miatt igen?
2012. dec. 29. 14:59
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Anyukám is így esett teherbe, ráadásul menzesz előtt egy nappal, ami ugye elvileg nem is "necces" időpont. Simán lehetsz terhes.
2012. dec. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Benne van a pakliban. Aki nem szexel, az nem lesz terhes.

De te már szeretnél babát?

2012. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
én nagyon vágyom már rá,a párom májusig várni akar:( akkor fogáj véglegesíteni!olyan kár,hogy nincs olyan hogy biztos jel!
2012. dec. 29. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Már az előváladékban is van hímivarsejt!Esélyes vagy az anyaságra!
2012. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!