Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ha gyereket akartok,...

Ti ha gyereket akartok, minden nap szexeltek? Vagy csak 2-3 naponta?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2naponta! 8hónapja próbálkozunk, és kiderült, a páromnak kevés a spermaszáma, igy a 2nappal időt adunk, hagy "érjenek". Amúgy is eléldegélnek 2napig a katonácskák! :)
2012. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 2naponta be is vált :)
2012. dec. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi nem tudtunk túl gyakran együtt lenni, volt, hogy 4-6 nap is eltelt két szeretkezés között. Fél év után jött össze a baba, mikor azt hittem, hogy na most tutira elkerültük az ovut.
2012. dec. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi kb 1 héten 1x 2x voltunk együtt mégis hamar összejött a baba. Mikor úgy éreztem peteérésem van (olyankor a sexet is jobban kívántam) akkor általában együtt voltunk. 3 hónap alatt meglett a kicsi. Ne görcsöljetek rá ennyire mert az sem jó!
2012. dec. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Ezt a "ne görcsölj" dumát mindig olyanok nyomatják, akiknek 2-3 hónap alatt összejött. Hidd el, az első 2-3 hónapban még más se görcsölt a témán. Szerintem olyan 6-8 sikertelen hónap után te is elkezdenél gondolkodni, h valamit tenni kellene, vagy kétségbe esnél vagy elkezdenél hőmérőzni-teázni-napokat számolgatni-homeós bogyókat szedni vagy tudjaazégmit. Szóval ez a legrosszabb, amit mondhatsz egy elkeseredett embernek.
2012. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! A nem rágörcsölést úgy értettem, hogy ha márpedig kijelentik, hogy minden nap szeretkeznek a baba miatt akkor nagyon hamar azt veszik észre, hogy "kényszer" az egész. Sőt akik már több hónapja próbálkoztak eredménytelenül azt mondták, hogy az az aktus hozta meg gyümölcsét amikor nem a baba miatt csinálták hanem élvezetből spontán. Sajnálom ha amiatt veszekszel velem mert nekünk hamar összejött. CSak azt nem tudod, hogy évekig abban a hitben éltem, hogy meddő vagyok és nem is reméltem, hogy egyáltalán összejön a pici. Na ezen aztán pedig lehetett volna görcsölni.
2012. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miattam aztán ne veszekedjetek! Már van egy kislányom, nem görcsölök rá! Csak ő elég fura módon jött össze, azt mondták nem is lehet gyerekünk, úgyhogy azért kérdezem, mert most rendesen próbálkozunk, de szerintem jó lesz a két nap. Múlt hónapban minden nap együtt voltunk, de olyan fárasztó volt, hogy az embernek se kedve se türelme nem volt már! Köszi
2012. dec. 30. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!