Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen idő közönként szexeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen idő közönként szexeltek? Mi az ami túl sok szexnek számít? Pl 2-naponta szex az sok? Vagy hetente? Ti milyen idő közönként szexeltek?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Átlagban naponta 2szer
2011. júl. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2-3 napi egynél többre sajnos a nemi szervem nem alkalmas, mert kidörzsölődik, és fáj. Szóval ilyen időközönként, plusz annyiszor elégítem ki orálisan, amennyiszer szeretné.

19/L

2011. júl. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sztem arra a kérdésre, hogy mi számít soknak csak te tudod a választ, hiszen ez egyénfüggő, mindenkinek más az igénye. Ha neked napi 2x esik jól, és a párod is hasonló véleményen van akkor hajrá :)

Én amúgy átlagban napi egyszer szoktam, de én pl. ált benne vagyok többen is :)

2011. júl. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%

Irigykedek :D komolyan :D

3-4 havonta vagyok együtt a férjemmel... pedig fiatal vagyok, 28 éves... én is szívesen szexelnék napi 2 szer :D én nem miattam, Ő nem kívánja, állítólag...

2011. júl. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Pedig a férfiak jobban kivájnák mindig mint mi nők szerintem
2011. júl. 16. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:
mostanában borzasztóan keveset szexelek :( sőt, nem is tudom milyen a túl sok szex :D olyan napi 2x azért a pofámra férne xD
2011. júl. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

hát sajnos csak hetente olyan 2szer kb.De ez nagyon kevés:/.napi 3 lenne a jó nekem minimum:)

L19

2011. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
23%
mi a párommal simán lenyomunk napi 10-et, szerencsére imádjuk egymást és a szexuális vágyaink is hasonlóak. 10-nél többet állitolag nem egészséges, és öszintén sztem nem is kell (hozzáteszem, ezt ugy mondom, hogy 'nekem sose elég' tipusu ember vagyok) persze, vannak napok, amikor alig találkozunk, vagy tanulnunk kell, de olyankor is napi 3 alap.
2013. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hali. Férfi vagyok, van pár ismerősnőm mondjuk 7 már néhány éve. Minden csajszimnak többszörös orgazmusa van. Amikor egészséges és szabadságon vagyok akkor mondjuk 4 x is, mármint naponta. Betegesen - beteg állományban keveset csak 1 x hetente.
2013. jún. 10. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

En pl amikor a parom itthon van akkor szinte mindennap eleg sokaig:D

Szerencsenkre mindketten sokaig birjuk:3

18L

2017. júl. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!