Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hashúzódás, predictor early...

Hashúzódás, predictor early teszt. , terhes lehetek?

Figyelt kérdés

2 hete volt az együttlét. 1 hete megjött. a biztonság kedvéért csináltam egy predictor early tesztet, ami elvileg a jövendő menzesz előtti 4.napon kimutatja. De nekem az aktus után 1 héttel megjött. A teszt negatív lett, első ránézésre teljesen. 2 óra mulva kb, (kicsit elázott) nagyon közelről nézve halványan átlátszott a rózsaszín paca, szín a fehérség alatt,de csík biztosan nem volt.

A menzeszem ami megjött mult héten az kb 5-6 napos volt,

piros színű, nem olyan amiről olvastam, hogy terhesség alatt lehet, pecsételős barna, és ráasádul eléggé fájt amikor megjött, 2 napig fájt.

DE MOST, a ciklusom 9.napján, 2-3 napja azt érzem hogy úgy feszül, HÚzódik, néha szúrkál a hasam!! fel is vagyok húvódva, de ez lehet hogy mer kicsit sokat ettem..és esetleg fájhat attól is a hasam, csak ettől a húzódós érzéstl félek, hogy ez lehet a terhesség jele??

Szerintetek nem vagyok terhes? köszönöm és kérem csak építő jellegű válaszokat. köszönöm



2012. dec. 30. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy terhes lennél ha megjött

hát ha nagyon kiváncsi vagy akkor csinálj még 1 tesztet

de nem valószinű hogy az vagy

2012. dec. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat!
2012. dec. 30. 14:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Megjött és a teszt is negatív, így igen kicsi az esély r.
2012. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, csak erről a predictor earlyről még csak rosszat olvastam, hogy falsh eredményeket adottt..de sajnos csak akkor olvastam miután megvettem...köszönöm a választ
2012. dec. 30. 14:46
 5/8 anonim ***** válasza:
hát én csak 1-szer használtam negativ lett :(
2012. dec. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ez peteérés lesz sztem
2012. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
remélem nagyon h csak az.köszönöm
2012. dec. 30. 15:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2013. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!