Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás alatt szabad teherbe...

Szoptatás alatt szabad teherbeesést elősegítő teákat inni? A pici 1 éves múlt, és szeretnénk neki kistesót. Sajnos jelenleg nincs pém.

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia,hát pont ezt akartam én is kérdezni!Én is szoptatok még,de nekem már rendeződött a mensim!!!!!!!Remélem mindkettőnknek hamar teljesül a vágya!!!!!
2009. aug. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem nagyon ajánlják. És lehet benne valami, mert a kolléganőm gyógyteázott szoptatás alatt és a pici kiütéseket kapott. Egyértelműen ettől...de a babák is olyanok, mint a felnőttek, lehet, hogy a tiéd másképp reagál.

Mindenesetre a kolléganőm átváltott Arwen tornára és 2 hónap múlva terhes volt. Azt mondta, ha előbb tudja az első gyerekénél is csak ezt csinálta volna. (akkor is mindent praktikát összeevett)

2009. aug. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bármi, amit megeszel vagy megiszol, a tejjel együtt átmegy a babába. Ezért csak óvatosan. Az Aviva torna meghozhatja a pédet.
2009. aug. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok a válaszokat! Mi ez az Arwen ill. Aviva torna? Hol találok róluk vmit?
2009. aug. 25. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!