Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tud cumis üvegből inni?...

Edus83 kérdése:

Nem tud cumis üvegből inni? Próbáltam teát adni lányomnak 4hós múlt, de rágja a cumit rajta, és a cumival is ezt teszi ezért nem is cumizik, akkor, hogy fog inni a lányom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, megitattam csőrös pohárból, 6,5 hónaposan már egyedül ivott a csőrös pohárból, de cumizni nem tudott. Most 9 hós és 1 hónapja eszik cumiból mert már nincs tejcsi. Apa vágott rá egy nagyobb Lyukat és most már megy neki.
2010. jún. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom is utálja a cumit és a cumisüveget is. Én mikor elkezdtem teát meg gyümilevet adni neki, ő is csak rágcsálta. Aztán kiskanálra váltottam, azzal megitta szép lassan és mikor megszokta és megszerette az ízt, utána cumisüvegből is elfogadta.
2010. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
kapcsolódó kérdést kérdeznék tőletek,mert nekem sem cumizik a lányom,nem kellett neki,most 4 hónapos.még szopizik.azt szeretném kérdezni,hogy nektek szopizza az ujját?mert nekem igen....és el vagyok keseredve...
2010. jún. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igy voltunk mi is,5 és fél hosan kezdtem hozzataplalni,tehat inni is el kellett volna kezdeni...kellett volna,mert az én fiam semmit nem fogadott el,se csörös se cumisüveg se pohár...szóval semmiböl nem ivott,én ennek ellenére minden nap megcsinaltam a teáját és szorgalmasan dugdostam a szájába,hol ezt hol azt,sokáig játszott vele.egyik nap magatol rácuppant és megitta.igazából fogalmam sincs mi ütött belé,aztán egyre gyakrabban csinalta.egyszer tejpépet raktam bele azóta abból vacsizik,szépen eszik és iszik belőle.lehet ha elöbb tejpépet teszek bele jobban tetszett volna neki
2010. jún. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
próbáld pohárból, mi születése óta, ha kellett itatni homeós cuccal, pohárból itattuk, most vettem neki egy csőripoharat utazáshoz, 6 hósak vagyunk, de itthon pohárból iszik
2010. jún. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 7 hónapos és mindig utálta a cumisüveget. Lehet, hogy tökéletesen elég neki a tejcsi és nem szomjas. Nekem is ezt mondta a védőnő, ezért nem erőltettem.Ha nagyon meleg van, próbálkozz csőrös pohárral.
2010. jún. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!