Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideg maradjak fekve...

Mennyi ideg maradjak fekve aktus után, a teherbeesés érdekében?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka nem szeretek úgy maradni,higénia szempontjából szeretek minnél hamarabb letusolni.

2012. dec. 30. 21:08
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,én is ezt fogom tenni ezután amit utolsó válaszadó írt . Köszi ! :)
2012. dec. 30. 23:03
 12/37 anonim ***** válasza:
21:56-os, jó nagy ostobaságot írtál. A tusolással csak a külső nemi szervek tisztítod meg, a hüvelybe bekerült spermiumoknak tehát nem árt.
2012. dec. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk szerintem durva, ha szex után valaki nem zuhanyzik, jár-kel ondós puncval, combokkal, fenékkel, esetleg lefekszik aludni, az ondó meg pár óra után szépen megromlik, merthogy szerves anyag, ráadásul fehérje tartalmú. Azt meg nem kell elmesélnem, milyen a romlott fehérje...A hüvelybe bekerült, felesleges ondó a hüvelyváladékkal együtt kiürül, tehát a hüvelybe nem romlik bele. Én éppen ezért, ha mondjuk este van szex, utána is zuhanyzok, majd reggel is, h az időközben kiürültet lemossam. Na de hát mindenkinek más jelent a tisztaság.
2012. dec. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:

Igen ezért kérdeztem , mert eddig mindig én is rohantam a fürdőszobába . Meg reggel is tusoltam .

Maga a szaga is reggelre pff....

De így hogy babát szeretnénk majd azt csinálom hogy várok vele egy 30 percet .

2012. dec. 30. 23:48
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
30 perc teljesen oké.
2012. dec. 31. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
87%
Micsoda butasag ,,megromlik az ondo,agyam megall piszkos?a sajat ferjed nedve?na mas gondolataink vannak arrol mi piszkos.A ferjem elfogadom igy nem undorodva mosom magambol ki nem?nincs annal intimebb ha egyutlet utan puceran egymas karjaiban elalszunk es ezt nalunk 22ev utan!!
2012. dec. 31. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

A következő szexig!:))

De miért akarsz úgy maradni? Ha kifolyik, hát kifolyik!Másnak is! Egy csepp elég a teherbeeséshez!

2012. dec. 31. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Én reggelig fekve maradtam
2012. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Jaj Istenem, a fehérje tartalmú ondó megromlásán nagyon-nagyot kacagtam, köszönöm!


Körbefuthatod akár a házat szex után, és le is zuhanyozhatsz, a teherbeesést ez nem fogja befolyásolni.

2012. dec. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
0%
Kacaghatsz, a tényeken nem változatat. Tudod, a fizika meg a kémia már csak ilyen egzakt tudomány, lényegtelen, h te mit hiszel egyes dolgokról, mert úgy van és kész. Megváltozik az ondó szaga pár óra után, mivel elkezd lebomlani. ezzel hiába vitatkozol, csak a saját tudatlanságodat reklámozod. Nem undorodva kell kimosni magadból, hanem csak szimplán lezuhanyozni.
2012. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!