Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideg maradjak fekve...

Mennyi ideg maradjak fekve aktus után, a teherbeesés érdekében?

Figyelt kérdés
Egész éjszaka nem szeretek úgy maradni,higénia szempontjából szeretek minnél hamarabb letusolni.

2012. dec. 30. 21:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
75%
:)))) Most már a férjem is kacag, de ő orvos, szóval nálam még tudatlanabb. Nem akarlak megbántani, és értem amit írsz, nyilván nem higiénikus, de ez ebben a formában, ahogy leírtad, butaság.
2012. dec. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
78%

Az enyém is jót röhögött. (Biokémikus)


Amúgy gondolj már bele, egy csomó helyen a világon az ivóvízzel is spórolni kell, ott nem rohannak zuhanyozni (nincs is zuhanyzó), ők sem undorítóak emiatt.

2012. dec. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon romantikus kozos alvas helyett rohanok zuhanyozni
2012. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
83%

Ezen a megromlik a spermán besírtam!:D :D

Úgy tűnik h én nagyon igénytelen vagyok mert szex után nem rohanok zuhanyozni.Max elmegyek wc-re és intim kendővel áttörlöm magam.

2012. dec. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
22%
Üzenem az orvos férjnek, meg a biokémikusnak, adják vissza a diplomájukat, ha nem képesek belátni, hogy a fehérje tartalmú dolgok egy idő után megromlanak. Javasolt kísérlet: Hagyj kint egy pohár tejet az asztalon! Mi fog történni? Megromlik, büdös lesz. Ezért tartjuk a hűtőben. Az ondó is tartalmaz fehérjét, és bizony elkezd lebomlani. Igen, a combjaid között, ha nem mosod le. Ezen mit nem lehet felfogni?
2013. jan. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
71%
:D :D :D Értjük, értjük, a megfogalmazás és a fehérje tartalom az izgi a válaszaidban, de ne írd le többször szerintem.
2013. jan. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
71%
(FIY: az ondó és a tej közel sem ugyanolyan fehérjével rendelkezik.)
2013. jan. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Az agy is feherje szerintem a romlott ondos valaszolo uljon hutobe mert romlik a feherjetartalma az agyaban.
2013. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, neked tényleg ennyire nincs segédfogalmad erről a témáról?


Nem érdekel tovább a téma, mindenki akkor zuhanyzik és annyit, amennyihez kedve van. Nyugodtan hagylak benneteket hosszú órákig tocsogni, büdösödni az állott spermában én pedig továbbra is lezuhanyzom szex előtt és után is, és még másnap reggel is.


B.Ú.É.K.!

2013. jan. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
En nem tudom ti,hogy vagytok vele de ne budosnek erzem magam az intim reszen ha reggel megyek zuhanyozni....Nekem meg a parom is szereti lemosni a sajat nemiszerverol az anyagot mert szerinte is budos lesz par ora mulva.Jaa es en nem vagyok se orvos se kemikus de tudom,hogy a magas feherje tartalmu dolgok romlandok minel magasabb a feherje es a viztartalma valaminek annal gyorsabban romlik pl hal!!Az ondo levegovel erintkezve gyorsan bmlasnak indul.
2013. jan. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!