Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Régen is ennyi kismama szaladg...

Régen is ennyi kismama szaladgált az utcán, vagy csak azért ilyen feltűnő és zavaró számomra, mert nekünk már több mint egy éve nem sikerül?

Figyelt kérdés
2009. aug. 25. 21:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
17%

Komolyan kiírsz egy ilyen kérdést?

Miért nem vered meg a terheseket az utcán?

2009. aug. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Amióta kisbabát szeretnék állandóan kismamákkal találkozom. A barátnőm is megszülte már a babáját... (Szerintem csak jobban figyelünk rájuk)
2009. aug. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
igen,gondolom frusztrál ez téged,és szembetűnőbb ha kismamákat látsz.mindig voltak,vannak,és lesznek terhes anyukák az utcán,és ez így van rendjén..majd te is fogsz nagy hassal szaladgálni.
2009. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
91%
Én akkor, illetve azt megelőzően láttam sok kismamát, babát mielőtt terhes lettem. Tehát közvetlen előtte, mintha egy jel lett volna. Persze akkor rögtön nem tulajdonitottam neki különösebb jelentőséget, csak később gondolkodtam el rajta :)
2009. aug. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
92%
Ezt nyilván azért érzed így, mert korábban, mikor még nem akartál babát, nem foglalkoztatott a téma és kb. észre sem vetted az utcán szaladgáló kismamákat, most meg, h aktuális lett a téma nálatok is, azonnal kiszúrod őket. Am meg sok sikert, remélem hamarosan összejön:)
2009. aug. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Én meg azon a napon láttam sok kisbabát, amikor az orvostól megtudtam, hogy a vérzés ami előző nap volt nálam, az vetélés, és beutalt másnapra a kórházba tisztító kaparásra, hogy az üres petezsákot kikaparják.Szóval hazafelé az úton mindenfelé kisbabákkal találkoztam.Egy még rám is mosolygott a Mekiben amikor bementünk a férjemmel vagyis ő éhes volt és megevett két hamburgert.Nem tudom, hogy tudott enni amikor ilyen rossz hírrel jöttem ki a nőgyógyászomtól.:( de lássatok csodát! Happy and lett a vége, mert a nővérem aki egészségügyes, ajánlott egy másik orvost, hogy ha már ki kell kaparni, mert elvetéltem, akkor egy tapasztaltabb orvos végezze el.Nah méág aznap kapunk akut esetünkre való tekintettel időpontot.Teli volt a rendelő terhes kismamákkal, nah ekkor már ötödszörre sírtam el magam.:( És mi is a happy and?Az, hogy ez az orvos aki megvizsgált újra, azt mondta, hogy százalék esélyem van rá, hogy nem is ment el a baba, csak nem látható a petezsákban.Igaza lett, és a harmadik ultrahangon már látszódott a kislányom, aki azóta megszületett, és nagyon boldog kisbaba.:)))Télleg csak a szerencsén múlott, hogy nem kaparták ki.Nagyon sokat gondolok arra, hogy mi lett volna ha akkor másnap befekszem a kórházba naívan abban a tudatban, hogy elvetéltem, és ez a műtét azért lett volna, hogy ne gyulladjon be az üres petezsáktól a méhem.Akkor most nem aludna békésen a gyerekszobában most az én imádott édes kislányom, egy ilyen balfac orvos miatt.Orvosom a régi, azóta sem tudja, hogy mekkorát hibázott,hogy a téves diagnózisa egy kisbaba életébe is kerülhetet volna, ha nem megyek át másik orvoshoz.Elnézést, hogy nem ide illő történetet meséltem el!:)De nekem ez jutott eszembe a terhes nőkről.
2009. aug. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%
harminc százalékot akartam írni, csak kimaradt.
2009. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
De jó hallani pozitív történeteket is!!!! :)))))
2009. aug. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon édes story, bár télleg nem ide illő, mert pont az a baja a kedves hölgynek, hogy mindenki babás vagy babázik.
2009. aug. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
70%

Az hogy egy éve nem sikerült az nem tragédia!

A gyerekeim között 8 és fél év különbség van.

Első voltam

2009. aug. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!