Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyógyszer abbahagyása után...

Gyógyszer abbahagyása után menszi kinél hogy alakult? Esetleg van valaki akinek hamar sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk,novemberbe hagytam abba a gyógyszert, s decembertől próbálkozunk.

Decemberbe 26 napra jött meg, ha 26 napos ciklusra számolok ma, ha 28 naposra holnap van középidő.

Eddig is voltunk együtt 25.,27. és 30-án.

Nem tudom mitől lehet,de két napja puffadtan érzem a hasam és ma reggel eléggé fájt a méhemnél.

Lehet,hogy csak azért mert peteérésem van?

Volt valaki akinek gyógyszer után nem 28 naponta jött meg, gyógyszer szedés előtt pedig igen?

Mert a gyógyszer előtt 28 napos ciklusaim voltak.


2013. jan. 1. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyire nem kell pontosan számolgatni, főleg, hogy még csak most kezdtetek neki a próbálkozásnak. Ha nagyon rákoncentrálsz a "babagyártásra", az lehet, hogy csak hátráltatja a dolgot, nem pedig segíti. Ebben a középső időszakban legyetek együtt többször, 1-2 naponta, vagy ahogy kívánjátok a dolgot, és máris mindent megtettetek a cél érdekében.

Egyébként meg a középidős peteérés csak a 28 napos ciklusra igaz, mert az ovut követően kb. 14 napra jelentkezik a menzesz. Tehát 26 napos ciklussal számolva a 12. ciklusnapon várható az ovu. De ez a naptármódszeres számolgatás amúgy sem túl megbizható módszer, egynéhány napot bármikor ingadozhat. Így meg hogy neked még csak ez a 2. gyógyszermentes ciklusod, nem is igazán lehet tudni, hogy milyen rendszerre áll be a szervezeted.

Szóval a lényeg, hogy így az elején még ne feszüljetek rá ennyire.

2013. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem anno a gyógyszertől lett rendszeres a menstruációm. 28 napos ciklusok. 2012 augusztusában hagytam abba a gyógyszert 4 év után, 29 napra jött meg. a következő hónapban 30 napra, novemberben pedig már sehogy sem, mert terhes lettem :)

Van, aki gyógyszer után azonnal teherbe esik, van, akinek több idő. Én szurkolok, hogy minél előbb összejöjjön!

10+5 hkm

2013. jan. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tudom,hogy nem kellene görcsölni és nem is szeretnék.De néha rám jön.Ha jönni akar úgy is jönni fog az a babóca, s mi nagy szeretettel fogjuk várni.

Remélem már helyreáll a a menszim is.

Utolsó válaszoló gratula a babához és nagyon boldog babavárást!

2013. jan. 3. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!