Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap szeretkeztem a párommal...

Tegnap szeretkeztem a párommal. Kiszakadt a gumi, így belém ment minden. Mellé mindig használok kúpot (pharmatex), lehetek így terhes? Ja és a 20 napon voltam.

Figyelt kérdés
2009. aug. 26. 08:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szokott hatni a kúp, de ne vedd 100%. Meg kell várnod a következő menszid. Mindenképpen érdemes akkor majd ey tesztet csinálni ha nem jön meg.
2009. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom a kúp mennyire biztonságos ,de a helyedben én beszereznék olyan esemény utáni tablettát biztos ami biztos alapon.A dokid felírja.
2009. aug. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 4 évig használtam csak a pharmatex kúpot, óvszer nélkül, és nem lettem terhes. Aztán most januárban már nem jött meg, pedig semmit sem csináltunk másképp. Tehát a kúp ennyi év után cserben hagyott. Ha nyugtalan vagy akkor valóban esemény utáni kellene. Nehéz kiszámolni az esélyeket. Nem sokat segítettem tudom, csak tapasztalatot írtam.

37 hetes.

2009. aug. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!Hát meglátjuk.Még szoptatok,ezért ezt használom,és majd szerettünk volna kis tesót is később:)Hát ha most összejött esetleg akkor várjuk szeretettel:)

2009. aug. 26. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!